lek. med. Wojciech Dąbrowski

Wspaniały,kompetętny,miły,konkretny lekarz,w 100% mu zaufałam i sie nie pomyliłam,przeprowadził u mnie dwie baaardzo poważne operacje,uratował mi życie i bede mu za to wdzięczna do końca swoich dni. Polecam pana doktora z całego serca,oby takich lekarzy było więcej...

Dr. godny polecenia, bardzo kompetentny, zaangażowany, poświęcający czas, jeśli sytuacja tego wymaga. Najlepszy Dr z jakim miałam kontakt i wsparcie w okolicznościach trudnych dla rodziny. BARDZO POLECAM.

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek i prawdziwy fachowiec. Operacja usunięcia nowotworu jelita grubego, którą Pan Doktor przeprowadził, uratowała życie mojej mamy. Jestem niezmiernie wdzięczna za wszystko, za opiekę, zaangażowanie i operację wykonaną w mistrzowski sposób. Z całego serca polecam Pana Doktora.

z Panem Dr. spotkałam się cztery lata temu w 2013 r diagnoza rak jelita grubego operacja natychmiast . trafiłam w ręce cudotwórcy i zarazem absolutnego perfekcjonisty , wirtuoza chirurgicznego było pięć operacji i dzisiaj jestem zdrowym człowiekiem . Dzięki Dr, Dąbrowskiemu żyję . Najwyższej klasy specjalista . Wysoka kultura osobista oraz ogromna wiedza merytoryczna miałam ogromne szczęście i zaszczyt być pacjentką Pana Doktora. Dziękuję Panie Doktorze Lidia A. Roszkowska

Lidia A. Roszkowska

Trafiłam do Dr. Dąbrowskiego z polecenia / dziś ja Go polecam. ☺. Już przy pierwszej wizycie Pan Dr. Dąbrowski wzbudził moje zaufanie. Piorytetem Dr. Dąbrowskiego jest jego pacjent. Lekarz z ogromną wiedzą medyczną. Ambitny, stanowczy, konkretny, dokładny a przy tym bardzo bardzo przemiły. To dzięki niemu wspominam pobyt w szpitalu z uśmiechem na twarzy, dzięki niemu czułam się bezpiecznie ( czy nie o to nam pacjentom chodzi). Jako jeden z nielicznych lekarzy monitowal stan swoich pacjentow. Dziekuje Panie Doktorze.

Polecam bez zastrzeżeń pana dr Wojciecha Dąbrowskiego. To bardzo kompetentny lekarz, z dużą ogólną wiedzą medyczną, wysokiej klasy specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej, szczególnie ze wskazaniem na schorzenia przewodu pokarmowego, godny polecenia chirurg operujący, sprawnie wykonujący badania endoskopowe, z sukcesami w leczeniu przełyku Barretta, oddany pacjentowi, konkretny, zdecydowany, dobrze zorganizowany, po prostu lekarz z powołaniem. Jako pacjentka pana doktora, dziękuję mu za trafne diagnozy i skuteczne leczenie.

Odradzam wszystkim tego lekarza, byłam u niego na prywatnej wizycie w Multimedzie, zostałam gorzej potraktowana niż w najgorszym szpitalu państwowym. Od początku był zły że ma za dużo klientów i nie ma czasu. Nic nie chciał mi wyjaśnić, rzucał tylko komendy, zapytany o szczegóły był b nieuprzejmy, powiedział że mam tak robić jak on mówi albo do niego nie przychodzić. Rozwiązał agresywnie tylko cały opatrunek i powiedział że dalej nie zdejmuje bo nie ma parafinowych opatrunków. Cała wizyta była koszmarem!

właściwie należało by nie pisac dobrze o panu Dabrowskim, bo będzie sie do niego jeszcze trudniej dostać, ale jest bardzo dobry w tym co robi i przezde wszystkim przestrzega naczelnej zasady, żeby pacjentowi sprawić jak najmniej bólu. dziękuję.

Leczyłem się kilka lat u innych chirurgów warszawskich; m.in. u Abychta w Danteksie. Miałem tam w Danteksie na Wałbrzyskiej źle zrobioną kolonoskopię. Męczyłem się przez to kolejne 2 lata.Wszystko w lecznicach prywatnych , również u "rzeźnika" z Ursynowa Kudelskiego, bodajże z Hawajskiej, przed którym przestrzegam. Zakłada nieumiejętnie gumki na hemoroidy, po których już tylko czeka nas operacja. Dopiero dr Wojciech Dąbrowski mnie poprawnie zdiagnozował i po paru miesiącach wyleczył i nawet uniknąłem operacji. To świetny lekarz z super podejściem do pacjenta, jestem mu niezmiernie wdzięczny, że mnie wyleczył.

Doskonały lekarz, siła spokoju i kompetencji. Budzi ogromne zaufanie, bardzo komunikatywny.