dr n. med. Wojciech Datka

Psychiatra

Bardzo polecam tego doktora , ale prywatnie. Próbowałam się dostać publicznie i ... nie dość, ze kolejka to jeszcze bardzo odległe terminy. Na pierwszej wizycie byłam publicznie i widać było, że doktor jest bardzo zapracowany- w końcu kolejka do doktora była na ok 30-40 osób!!! Drugi raz wybrał się prywatnie i nieco inaczej to wygląda, można umówić się dokładnie na daną godzinę, czekałam w kolejce około 10 minut, a nie jak to było publicznie- 3 godziny! Lekarz bardzo bardzo uprzejmy , kulturalny ,sympatyczny. Co więcej, podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Historia, którą doktorowi opowiadałam była wysłuchana uważnie. Lekarz dobrze doradza, potrafi podnieść człowieka na duchu. Kompetencje bardzo wysokie, ponadprzeciętne jak na mój gust- widać ,że doktor jest na bieżąco. Tytuł doktora nauk medycznych u doktora naprawdę nie zaskakuje bo doktor wyróżnia się ogromna wiedzą i kwalifikacjami. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem psychiatry, to ja z czystym sumieniem mogę polecić doktora Datkę , a byłam już u kilku psychiatrów jednak żaden nie usatysfakcjonował mnie tak jak ten doktor.
Cierpię na nerwicę.

Wyciągnął mnie z głębokiej depresji, która trwała już ok. 2 lata. Kompletnie nie mogłam się pozbierać po tragedii rodzinnej. Natomiast teraz czuję się stabilnie i całkiem nieźle... Polecam

Już od dłuższego czasu miałam poważne problemy z depresją i leczyłam się już u kilku psychiatrów. Jednak żaden z nich nie podchodził do mojego problemu profesjonalnie, nie wspominając o wsparciu bądź jakimkolwiek zainteresowaniu. Dr Datkę poleciła mi przyjaciółka... Nie żałuję , że zdecydowałam się na leczenie właśnie u Niego. Nie dość , że wykazuje zainteresowanie historią choroby pacjenta, to jeszcze jest bardzo miły , a człowiek z problemami czuję się w jego obecności swobodnie i bezpiecznie. Dzięki Dr Datce zmieniłąm podejście do życia za co jestem mu ogromnie wdzięczna!

To jest ten lekarz, który jest z prawdziwego powołania, dla którego pacjent jest najważniejszy. Pomimo troszkę krótkiej wizyty (a to chyba był wynik dużej ilości pacjentów), czułem się bardzo komfortowo i przyjemnie. Diagnozy oraz sposób leczenia bardzo mi pomogły. Mogę śmiało polecic tego lekarza każdemu, z czystym sumieniem. Jedyna niedogodność to duża ilość pacjentów, ale to też świadczy o tym, że lekarz jest bardzo dobry. I za to też należy się uznanie doktorowi, że ma siłę przyjąć każdego i chęć pomocy każdemu. Jeszcze raz polecam.

Lekarz budzi zaufanie, jest sympatyczny i nie stara sie byc na sile milym. Cechuje go kompleksowe podejscie do sprawy i rzetelnosc. Z czystym sumieniem polecilabym tego lekarza znajomym, jesli zaszlaby taka potrzeba. W tym fachu trzeba miec 'to cos' i dr Datka na pewno to ma. W dwoch slowach - lekarz z powolania

chodze do niego juz ponad pol roku co prawda jest zawsze sporo ludzi i trudno sie dostac ale zawsze mial czas dla mnie i zawsze byl uprzejmy( to odnoscie komentarza poprzednika ) co z innymi lekarzami mi sie nie zdazylo wiec jesli komus bym chcial polecic to walsnie tego Pana i na pewno mozna mu zaufac co z naszymi problemi nie jest latwe:( a to juz polowa sukcesu tak wiec podsumowujac ja jestem jak nabardziej na TAK TAK TAK

U dr Datki lecze sie juz pól roku , a z efektów jestem zadowolona. Cierpialam glownie na bezsenność, brak koncentracji , złe samopoczucie. W zasadzie moje dolegliwości można juz uznać za czas przeszły, a meczylam sie ze sobą juz ok 3 lata. Lekarz kompleksowo podchodzi do problemu. Polecam. K. R

K. R

Pan Wojciech naprawdę mi pomógł i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Jest to lekarz rzetelny, kompetentny i wyrozumiały. Przy tym ma pogodne usposobienie i jest po prostu sympatycznym, młodym, ale doświadczonym zawodowo mężczyzną.

Bardzo polecam tego doktora!! Kiedyś bardzo mi pomógł, za co do dziś jestem bardzo wdzięczny. Lekarz z powołania- sumienny, nie zbywa, stara się zrozumieć i dobrze doradzić. Ocena 5/5

Zdecydowanie polecam. Próbowałem wcześniej leczenia u innych lekarzy ale dopiero Pan Doktor Datka właściwie zajął się moim przypadkiem i zauważam u siebie wyraźną poprawę.

Zdecydowanie polecam.