dr n. med. Wojciech Datka

Psychiatra

Wyciągnął mnie z głębokiej depresji, która trwała już ok. 2 lata. Kompletnie nie mogłam się pozbierać po tragedii rodzinnej. Natomiast teraz czuję się stabilnie i całkiem nieźle... Polecam

Bardzo polecam tego doktora , ale prywatnie. Próbowałam się dostać publicznie i ... nie dość, ze kolejka to jeszcze bardzo odległe terminy. Na pierwszej wizycie byłam publicznie i widać było, że doktor jest bardzo zapracowany- w końcu kolejka do doktora była na ok 30-40 osób!!! Drugi raz wybrał się prywatnie i nieco inaczej to wygląda, można umówić się dokładnie na daną godzinę, czekałam w kolejce około 10 minut, a nie jak to było publicznie- 3 godziny! Lekarz bardzo bardzo uprzejmy , kulturalny ,sympatyczny. Co więcej, podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Historia, którą doktorowi opowiadałam była wysłuchana uważnie. Lekarz dobrze doradza, potrafi podnieść człowieka na duchu. Kompetencje bardzo wysokie, ponadprzeciętne jak na mój gust- widać ,że doktor jest na bieżąco. Tytuł doktora nauk medycznych u doktora naprawdę nie zaskakuje bo doktor wyróżnia się ogromna wiedzą i kwalifikacjami. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem psychiatry, to ja z czystym sumieniem mogę polecić doktora Datkę , a byłam już u kilku psychiatrów jednak żaden nie usatysfakcjonował mnie tak jak ten doktor.
Cierpię na nerwicę.

Polecam doktora Datke. Jest świetnym specjalista.

Polecam doktora Datke. Jest świetnym specjalista.

Bardzo polecam tego doktora!! Kiedyś bardzo mi pomógł, za co do dziś jestem bardzo wdzięczny. Lekarz z powołania- sumienny, nie zbywa, stara się zrozumieć i dobrze doradzić. Ocena 5/5

U dr Datki lecze sie juz pól roku , a z efektów jestem zadowolona. Cierpialam glownie na bezsenność, brak koncentracji , złe samopoczucie. W zasadzie moje dolegliwości można juz uznać za czas przeszły, a meczylam sie ze sobą juz ok 3 lata. Lekarz kompleksowo podchodzi do problemu. Polecam. K. R

K. R

Pan Wojciech naprawdę mi pomógł i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Jest to lekarz rzetelny, kompetentny i wyrozumiały. Przy tym ma pogodne usposobienie i jest po prostu sympatycznym, młodym, ale doświadczonym zawodowo mężczyzną.

Lekarz budzi zaufanie, jest sympatyczny i nie stara sie byc na sile milym. Cechuje go kompleksowe podejscie do sprawy i rzetelnosc. Z czystym sumieniem polecilabym tego lekarza znajomym, jesli zaszlaby taka potrzeba. W tym fachu trzeba miec 'to cos' i dr Datka na pewno to ma. W dwoch slowach - lekarz z powolania

Właściwy człowiek na tym miejscu. Trudno wyobrazić sobie lepszego specjalisty. Godny polecenia i, co najważniejsze chyba w tej specjalizacji, zaufania.

Lekarz z powołania, bardzo polecam, fachowy i kompetentny lekarz, a w dodatku sympatyczny i pogodny człowiek. Polecam wszystkim dla których słońce nie swieci tak jasno jak dla innych!

Bardzo dobry psychiatra w Krakowie. Nic dodać, nic ująć . Każdemu polecam.

Bardzo dobry psychiatra w Krakowie. Nic dodać, nic ująć . Każdemu polecam.