Byłam u niego tylko 2 razy.Odczułam że mnie słucha jak by sam cierpiał i wie co to znaczy.Jest bardzo skromny i bardzo utalentowany.Ten cudowny lekarz powinien zostać ordynatorem w Łańcucie ale NFZ by go zjadło.Tam rządzi mafia albo banda kretynów.Po wizycie w poradni publicznej CHCE SIĘ KRZYCZEĆ KOMUNO WRÓĆ.W tamtych czasach nie odczułam nigdy takiego upokorzenia jak teraz.I nigdy w żadnej przychodni nie czekało się na poradę jak teraz

Dobry człowiek i znakomity specjalista! wiele Mu zawdzięczam, niech się cieszy ten kto trafi na dr Wojciecha Dziubę, bo jest w dobrych rękach!

Znakomity lekarz, godny zaufania i polecenia w 100%! jestem bardzo zadowolony że trafiłem na tak wspaniałego człowieka i chirurga.

Najlepszy lekarz ortopeda z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Uprzejmość to pierwsza cecha którą można odczuć na samym wejściu. Jest kompetentny, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Zdecydowanie POLECAM!

być może jakby miał innych kolegów w pracy było by nic dodać nic ująć...

być może jakby miał innych kolegów w pracy było by nic dodać nic ująć...

JEST TO ŚWIETNY SPECJALISTA, Z NIESAMOWITYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA W KAŻDYM WIEKU, NAPRAWDĘ GODNY SZACUNKU CHIRURG-ORTOPEDA W ŁAŃCUCKIM SZPITALU.POLECAM TEGO LEKARZA.

Bardzo dobry specjalista.Jest nie tylko lekarzem ale także człowiekiem dbającym o WSZYSTKICH pacjentów.Jest przykładem dla innych lekarzy.

Zdecydowanie polecam tego lekarza!! Genialny specjalista!! Nie dał się nawet nakręcić; uczciwy i bezstronny. Pomógł mi nawet jak nie przyjmował! Rewelacja!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łańcut"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów
SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba
Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
35-303 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn