lekarz Wojciech Dziuba

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Lekarz jak najbardziej w porządku. Do tego potrafi doskonale rozładować napięcie i stres pacjenta ;) polecam!

Jestem leczona przez lekarza od czerwca, zlecił szczegółowe badania celem diagnostyki, spokojnie, rzetelnie i cierpliwie na każdej wizycie tłumaczy wyniki każdych badań. Ze strachu przed zabiegiem opóźniałam artroskopię kolana. Niepotrzebnie. Ortopeda W. Dziuba jest lekarzem kompetentnym o wysokiej kulturze osobistej. Polecam

Świetny lekarz, dobry człowiek, zawsze pomaga. Nawet teraz w trudnej pracy związanej z COVID-19 zawsze udzieli porady. Polecam.

Dobry człowiek i znakomity specjalista! wiele Mu zawdzięczam, niech się cieszy ten kto trafi na dr Wojciecha Dziubę, bo jest w dobrych rękach!

być może jakby miał innych kolegów w pracy było by nic dodać nic ująć...

być może jakby miał innych kolegów w pracy było by nic dodać nic ująć...

Byłam u niego tylko 2 razy.Odczułam że mnie słucha jak by sam cierpiał i wie co to znaczy.Jest bardzo skromny i bardzo utalentowany.Ten cudowny lekarz powinien zostać ordynatorem w Łańcucie ale NFZ by go zjadło.Tam rządzi mafia albo banda kretynów.Po wizycie w poradni publicznej CHCE SIĘ KRZYCZEĆ KOMUNO WRÓĆ.W tamtych czasach nie odczułam nigdy takiego upokorzenia jak teraz.I nigdy w żadnej przychodni nie czekało się na poradę jak teraz

Znakomity lekarz, godny zaufania i polecenia w 100%! jestem bardzo zadowolony że trafiłem na tak wspaniałego człowieka i chirurga.

Zdecydowanie polecam tego lekarza!! Genialny specjalista!! Nie dał się nawet nakręcić; uczciwy i bezstronny. Pomógł mi nawet jak nie przyjmował! Rewelacja!!!

Najlepszy lekarz ortopeda z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Uprzejmość to pierwsza cecha którą można odczuć na samym wejściu. Jest kompetentny, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Zdecydowanie POLECAM!

JEST TO ŚWIETNY SPECJALISTA, Z NIESAMOWITYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA W KAŻDYM WIEKU, NAPRAWDĘ GODNY SZACUNKU CHIRURG-ORTOPEDA W ŁAŃCUCKIM SZPITALU.POLECAM TEGO LEKARZA.