dr n. med. Wojciech Ejchman

1,9
2,2
2,1
2,1

Zawiodlem sie. Nic poza ściema nie dostałem od tego lekarza. Anulowalem wizyte przy walce z doktorem i odebrałem swoje pieniądze. Cała wizyta była prowizorka i sprowadziła sie do przkierowania mnie do dermatologa co sie mogło odbyć od razu ale naturalnie pan chciał zainkasowac pieniążki do czego nie dopscilem.

Miałem kilka wizyt w związku również z zabiegiem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Doktor może nie sprawia z początku wrażenia rozmownego i aż takiego fachowca, ale zdecydowanie się rozkręca poznając pacjenta i jego temat. ;) Polecam!

Co prawda jest milczkiem i chłodnym, ale ma wiedzę i mi pomógł.

Co prawda jest milczkiem i chłodnym, ale ma wiedzę i mi pomógł.

Sadysta zboczeniec. Mąż był u kilku urologów ale żaden nie dał mu popalić tak jak ten. A do tego ciężko z niego wydusić słowo - nic nie chce powiedzieć ani nie chce słuchać pacjenta. I na wszystko zapisuje prostamol uno.

Chodziłem do niego regularnie z przerostem prostaty. W czasie jednej z wizyt doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań ponieważ pan doktor kompletnie zlekceważył fakt, że oczekuję bardzo długo z pełnym pęcherzem (mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę) i już nie mogę wytrzymać. Wykazał się wyjątkową niekompetencją nie informując mnie o fakcie, że zażywanie leku Proscar powoduje spadek poziomu PSA o około 50%, nawet w przypadku raka gruczołu krokowego i że przy ocenie wyników poziomu PSA trzeba to wziąć pod uwagę. Ta okoliczność spowodowała, że został u mnie wykryty z opóźnieniem rak prostaty, już przez innego lekarza. Wniosek - trzeba konsultować się u drugiego lekarza. Dr Eichmana zdecydowanie nie polecam.

Tak olany nie zostałem jeszcze na wizycie u żadnego lekarza. Lekceważące podejście do mnie i opisywanych dolegliwości, brak jakichkolwiek wyjaśnień, recepta na prochy które nie pomogły. Właściwie dał mi chyba byle co na odczepnego. Na koniec wizyty dodał pogardliwie: "to z takimi rzeczami pan do mnie przychodzi?!". Jeżeli jest problem z pęcherzem, to chyba to urologa, panie doktorze? Zdecydowanie odradzam, zmarnowany czas i pieniądze.

milczek, sprawiający wrażenie niezadowolonego z życia, ergo z tego, co robi. Nic nie chce wytłumaczyć, trzeba wyciągać informacje na siłę. Trudno mi powiedzieć czy mi pomógł. Muszę iść znowu do urologa, ale na pewno wybiorę innego.

Absolutny bark objaśnienia choroby, leczenia i czym ta choroba grozi

Absolutny bark objaśnienia choroby, leczenia i czym ta choroba grozi