lek. dent. Wojciech Fąferkolek. dent. Wojciech Fąferko - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Wojciech Fąferko

Od początku swojej działalności postawiliśmy na nowoczesność rozwiązań w leczeniu implantologicznym pacjentów. Dzięki współpracy z wiodącą na rynku, amerykańską firmą Biomet 3i w naszym gabinecie dostępne są rozwiązania będące najnowszymi osiągnięciami implantologii na świecie. Jesteśmy także jednym z nielicznych na Śląsku gabinetów posiadającym certyfikat jakości Biomet 3i. Poniżej opis wybranych usług dostepnych w naszym centrum:

WYBRANE USŁUGI DOSTĘPNE W NASZYM CENTRUM IMPLANTOLOGII I ...

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko widząc mnie po raz pierwszy bardzo rzeczowo, profesjonalnie i kompetentnie przedstawił zakres leczenia i jego etapowość bez jakichkolwiek przejaskrawień i bez żadnych intencji do jego rozszerzania. Podjęcie decyzji o leczeniu pozostaje po stronie pacjenta ale łatwo było mnie ją podjąć otrzymując od Pana doktora logiczną i wszechstronną podbudowę wraz z precyzyjną dokumentacją radiologiczną. Będąc w przeszłości pacjentem innych gabinetów stomatologicznych obnoszących się wzniosłymi opiniami, w DENTIM-ie zaskoczyły mnie wysoko profesjonalny poziom zabiegów, niezwykle przyjazny dla pacjenta system znieczulenia oraz stosowane implanty i materiały dentystyczne. Zachowana jest przy tym zasada punktualnego przyjmowania pacjentów. Z dentystą człowiek ma do czynienia przez całe życie co kojarzy się najczęściej z bólem, strachem i stresem. W przypadku DENTIM-u można zrekapitulować, że leczenie wiąże się niemalże z relaksem.

Z całą odpowiedzialnością polecam Dentim Clinic wszystkim, którzy bali się do tej pory dentysty. Nie do końca wiem jak oni to robią ale wychodzę zrelaksowany z każdej wizyty. Nie tylko dr Fąferko ale cały zespół jest bardzo kompetentny i przemiły. Za każdym razem jak tu przychodzę czuję się jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Obsługa klienta godna pozazdroszczenia! Jakość usług nie wiem jak ocenić - chyba bardzo dobra no nie boli mnie nic ani podczas zabiegu, ani po zakończeniu. Wstawiłem dwa implanty i wszystko w porządku.

Korzystam z usług tej kliniki od wielu lat i nieprzerwanie jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest zawsze bardzo profesjonalna. Do Fąferko to przemiły człowiek, który traktuje pacjenta z szacunkiem. Mimo tego, że konkuencja jest wielka to wciąż nie zawsze spotyka się takie podejście..

Mój problem od wielu lat został rozwiązany za sprawą świetnego Zespołu Dentim Clinic. Serdecznie dziękuje i oczywiście gorąco polecam. Ewa

Świetny specjalista i super klinika, zab z ktorym sobie nie mogli poradzic inni dentysci uratowany. Polecam!

Pierwszy stomatolog, u którego nie boję się leczyć zębów! Miałam wycinane 2 ósemki więc stres przed był wielki, ale na szczęście gładko poszło. Teraz mam zamiar założyć aparat, oczywiście też w Dentimie :)

Doktor odbudował moje zęby na implantach. Dodatkowo w Dentimie przeprowadzone było leczenie kanałowe i odbudowa zębów. Oceniam klinikę jako zespół specjalistów pracujących w wąskich dziedzinach ale patrzących na problem kompleksowo. Poleciłem wszystkim znajomym i też nie spotkałem się z negatywnymi opiniami. Zachęcam do skorzystania z usług tej kliniki!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216