lekarz Wojciech Feleszko

Immunolog, Pediatra

Bardzo życzliwy, profesjonalne i życzliwe podejście do dziecka, świetna komunikacja z rodzicami. Od lat nasz syn jest jego pacjentem, nie wyobrażamy sobie, żeby mógł się nim zajmować ktoś inny.

Mój synek od kilku miesięcy bardzo chorował. Dwukrotnie wykryto u niego zapalenie płuc, kilka przeziębień, zapalenie oskrzeli, w sumie 4 x brał różne antybiotyki. Mimo tego kaszlał już kolejny tydzień. Koleżanka z pracy poleciła doktora Feleszkę. Podczas pierwszej wizyty doktor wykrył u Maciusia niezaleczone kolejne zapalenie płuc (mimo, iż wcześniej brał antybiotyki). Doktor Feleszko (podobno od niedawna dr hab. :-) dobrał antybiotyk, który w kilka dni postawił Maćka na nogi. Serdeczności od Maciusia Skierskiego !

Serdeczności od Maciusia Skierskiego !

Może i jest dobrym pediatrą imunologiem, ale nie traktuje poważnie rodziców dzieci, jest beszczelny ordynarny, chamski. Młode mamy ma za nic nie traktuje ich z szacunkiem tylko jak gówniary,ubliża im przy wszystkich i na śmiewa się z nich. Nie można z nim się dogadać poświęca bardzo mało czasu swoim pacjentom nie tłumaczy choroby ani leczenia uważa tylko że mu się przeszkadza w pracy , a jeśli się chce wyjaśnić problem to uważa że się go nachodz. Nie mam miłych wspomnień przez tego lekarza i następnym razem poważnie się zastanowie czy odwiedzę szpital w którym on pracuje, w innych szpitalach są o wiele kompetetniejsi lekarze, którzy wszystkich rodziów traktują jedną miarą i nie wyśmiewają się z nich i obrażaja.:(

Byłam niedawno u dr-a Feleszki. Mój problem polegał na częstych zapaleniach oskrzeli mojego synka. Mały jest w przedszkolu, bezustannie kaszle, odbijamy się o kolejnych lekarzy: pediatrów, alergologa, pulmonologa, homeopatę. Dostajemy furę leków: inhalacje, tran, ziółka, wyganianie robaków, odczulali nas jakimiś kulkami.... Szukają nam kolejnych chorób: glisty, refluksu, trzeciego migdału, alergii...Bezskutecznie. Doktor rozpoznał zapalenie płuc, mimo, że przedtem dwóch pediatrów się nie poznało. Potem długo tłumaczył mi dlaczego mały choruje. Zaplanowaliśmy badania, testy. Kaszel ustąpił po kilku dniach. Wiem, że nie muszę się niepokoić. Mimo, że prawdopodobnie choroby nie skończą się ...

Wiem, że nie muszę się niepokoić. Mimo, że prawdopodobnie choroby nie skończą się jak za dotknięciem różdżki, to czuję się bardzo usatysfakcjonowana.

Lekarz godny polecenia trafiłam do niego z córką która często choruje zlecił badania w przyszłym tygodniu jedziemy na testy skórne.

Świetny lekarz! Z ogromną wiedzą, traktujący małego pacjenta jak partnera, wyjaśniający mu co robi, co się stanie za chwilę. Moje dzieci go uwielbiają. A dla mnie ważne jest, że nie śpieszy się z antybiotykiem, rozważa całą historię chorób kilkulatka, szuka rozwiązania dla konkretnego przypadku. W sprawch alergii - niezastąpiony. A co do roztrzepania czy rozmów w trakcie wizyty: istotnie ma ADHD :), ale telefony zupełnie nie przeszkadzaja mu myśleć o pacjencie, zresztą często sa od... mam innych pacjentów! Sama dzwonię jak tylko coś mnie zaniepokoi i jestem Feleszce wdzięczna, że zawsze odbiera. Polecam bez żadnych ale

Dziwię się czytajac wcześniejsze opinie - na mnie zrobił jak najlepsze wrażenie - przede wszystkim kompetentny, dociekliwie szukał przyczyn choroby mojego dziecka (nawracajace infekcje dróg oddechowych), przy tym miły i uśmiechnięty co najbardziej podobało się mojemy synkowi. Co do wychodzenia w czasie wizyty żeby odebrać telefon - sugestia w którejś opinii, że to telefon od żony - z tego co mi wiadomo doktor jest wdowcem od kilku lat ( w gazetach były nekrologi) i sam wychowuje swoich synów - jestem sobie w stanie wyobrazić, że któryś z nich potrzebował natychmiast skontaktować się z tatą. Czy matka nie zrozumie takiej sytuacji? Nam osobiscie doktor pomógł wybrnąć z błędnego koła ciągłych "gilów" z nosa,kaszlu i kolejnych antybiotykow, być może niepotzrbnie serwowanych przez pediatrów do których chodziliśmy wcześniej.

Niestety nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. W czasie wizyty dziecka często nie potrafił do niego trafić po prostu zapominał a raz zamiast przyjść po prostu poszedł do domu. Zamiast zacząć leczyć ciężką chorobę twierdził, że nie stosuje się na nią antybiotyków mimo, że jak się czyta wszędzie w internecie jest to najlepsza metoda leczenia. Oczywiście, Pan doktor mimo wszystko jest osobą bardzo miłą w rozmowie i tego nie można mu zarzucić ale same leki na obniżenie temperatury dużo nie dawały dobrego ogólnym leczeniu tego co potrzeba.

Lekarz, który przerywa wizytę, żeby odebrać telefon od żony( z rozmowy wynikało, że jest ponaglany i powinien już skończyć pracę!)... Ciągle gdzieś wychodził, coś sprawdzał, ale absolutnie nie w naszej sprawie, bo nawet nie zdążyłam przedstawić problemu, gdy po raz pierwszy wyszedł z gabinetu! Uśmiech, według mojego odczucia, sztuczny, przyklejony i trochę hollywoodzki( opalona twarz, wybielone zęby). Miałam wrażenie, że zdecydowanie marnujemy jego cenny czas, chociaż nam tego nie powiedział i ciągle się uśmiechał( gdy się łapał, że uśmiechu brak, natychmiast go przywoływał na usta...)! Słuchał nas bez skupienia i ...

Uśmiech, według mojego odczucia, sztuczny, przyklejony i trochę hollywoodzki( opalona twarz, wybielone zęby). Miałam wrażenie, że zdecydowanie marnujemy jego cenny czas, chociaż nam tego nie powiedział i ciągle się uśmiechał( gdy się łapał, że uśmiechu brak, natychmiast go przywoływał na usta...)! Słuchał nas bez skupienia i przeszkadzały mi te jego "wyjścia", bo w końcu nie wiedziałam czy on przyjmuje nas czy może ma jeszcze pacjenta w gabinecie obok!
Może i mądry, może wie, ale nam absolutnie NIC nie pomógł( i to nie ma znaczenia, że nie wiedział jak pomóc, ale nawet nie starał się sprawić wrażenia zainteresowania pacjentem!!!)! Wyszłam w strasznym stanie psychicznym po "rwanej" wizycie, która w niczym mi nie pomogła.
Najgorzej wydane pieniądze( 170 zł!)na lekarza!

Bardzo miły, kompetentny ,budzący zaufanie. Cierpliwy człowiek i lekarz.

Bardzo miły, kompetentny ,budzący zaufanie.
Cierpliwy człowiek i lekarz.