lekarz Wojciech Ficenes

3,7
3,4
3,6
3,2

Doktor prowadził moją ciaże oraz wykonywał cesarskie cięcie, jednak nie jestem zadowolona z wizyt u niego, zmieniłam lekarza. Całkowicie złego słowa nie mogę na niego powiedzieć, zawsze wyczerpująco odpowiadał na nurtujące mnie pytania i interesował się mną podczas pobytu w szpitalu, gdzie również pracuje. Dr. Jest uprzejmy, na wizycie panuje przyjemna, luźna atmosfera i to tyle. Dr zapominał o badaniach, musiałam mu o nich sama przypominać oraz sugeruje wykonanie badań w swoim prywatnym gabinecie . W dodatku źle obliczył termin, miałam ich aż trzy i dopiero ostatni okazał sie w miarę prawidłowy, co potwierdziły dwa badania usg, ktore nie były wykonane u niego. Ponad to źle dobrał metodę antykoncepcji (nie wykonał zadnych badań przed tym) i teraz muszę zmagać sie i leczyć juz u innego lekarza zniszczoną gospodarkę hormonalną. Zawiodłam sie na doktorze.

Znam dr Ficenesa od lat prowadził moje 2 ciąże. Kompetentny, uśmiechnięty. W szpitalu dbał o mnie. Leczę się nadal u niego. Nie rozumię tych negatywnych opinii - to jakby o innym człowieku. Ja go polecam i moje koleżanki które do niego chodzą też nie narzekają. Wiem, że też przyjmuje na NFZ.

Chodziłam do dr Ficenesa, prowadził moją pierwszą ciążę. Przeprowadziłam się 180km od Sosnowca ale nie znalazłam równie kompetentnego lekarza, dlatego też z drugą ciążą jeździłam właśnie do Niego.Z każdym problemem dot.Jego specjalizacji do tego właśnie lekarza się zwracałam przez 13 lat i mimo że jestem przewrażliwioną,marudną pacjentką nigdy dr Ficenes nie dał mi tego odczuć. Napewno nie wszystkim będzie pasował ale ja jestem zadowolona a przede wszystkim darzę doktora pełnym zaufaniem.Poleciłam Go wielu moim koleżankom i mojej siostrze, której nigdy nie oddałabym w amatorskie ręcę :)).Polecam.

Pan Doktor jaes tylko człowiekiem, czyli może być omylny.Poza tym jego fachowośc, podejście do pacjentek, uśmiech na twarzy są nie do zastąpienia Polecam go każdej z nas, w sytuacjach konfliktowych jak i diagnostycznych W.B.Dąbrowa Gornicza. ps.ten się nie myli, co nic nie robi......

Polecam go każdej z nas, w sytuacjach konfliktowych jak i diagnostycznych
W.B.Dąbrowa Gornicza.

ps.ten się nie myli, co nic nie robi......

Pan doktor jest zdecydowanie lekarzem godnym polecenia,polecam go koleżankom.Jest uprzejmy ,można z nim porozmawiac o każdym nawet najbardziej krępującym problemie i nie patrzy na zegarek żeby juz zakończyć wizytę. Leczę się u niego kilka lat, nawet robił mi cesarkę. Jestem zadowolona że mam takiego lekarza.

nie polecam wizyty u Pan aWojciecha nikomu ponieważ Pan Doktor zamiast żony , jakiegoś Dobermana. Ta Pani jezeli sie zadzwoni nie w godzinzinach pracy gabinetu straszy POLICJĄ, i innymi wynalazkmi współczesnej cywilizacji , To są chwyty "poniżej pasa" które dotyczą każdej osoby w potrzebie, NIe polecam tego Pana doktora ze względu na nie jasnąsytuację rodzinną w jakiej się znalazł. Danuta

zawsze u dr Ficenesa bylo taniej niz u innych, nigdy nie wyszlam z gabinetu z pytaniem bez odpowiedzi i nigdy nie mialam oporow przed zadaniem mu pytania. poswieca zawsze tyle czasu ile potrzebuje. wykryl u mnie torbiel ktorego inny "b.dobry" lekarz nie zauwazyl. polecam

a ja Go tam lubie :))) jest ok!!!!!!!! i prywatnie i publicznie!! jest ok, wszystko tlumaczy i jest dokladny...jak dla mnie spoko

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciąże. Zawsze miły, z poczuciem humoru. Zawsze odpowiadał wyczerpująco na każde pytania. Robił mi cesarskie cięcie- wszystko poszło bez najmniejszych problemów. Na każdym dyżurze przychodził żeby sprawdzić jak się czujemy. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera.

Pan dr Ficenes leczy mnie od 4lat. Chodzę zarówno prywatnie jak i publicznie w przychodni. Jestem bardzo zadowolona z jego wiedzy i rzetelności w stosunku do pacjentek. Poleciłam go wielu znajomym koleżankom i rodzince :)