lekarz Wojciech Fil

Do Pana Doktora trafiłem z polecenia. Do dziś się u niego leczę i jestem mu dożywotnio wdzięczny. Bardzo konkretny, nie owija w przysłowiowa bawełnę. Pan Doktor przekonal mnie do operacji, której się bałem, a która zmieniła moje życie na lepsze!!! Najpierw przeprowadził szczegółowy wywiad, zlecił szereg badan, a dopiero później postawił diagnoze. Szczerze polecam! Lekarz który ma fach w ręku

Polecam. Dr Fil zajął się moim przypadkiem jak należy, doświadczony fachowiec. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, godny zaufania, wiem co dalej z moim zdrowiem!

Bardzo dobry lekarz, szybko mówi i dużo. Robił mi zabieg na serce. Nie zostawia pacjenta samemu sobie przed zabiegiem. Polecam, jestem zadowolona.

Zero empatii, kultury, wyjść z gabinetu przed pacjentem !!!!! Jechać na wizytę 400 km i tak potraktować pacjenta 84 latka. Ton do tego .... typy jakby ....sam sobie taka miażdżycę zafundowałes ..... leki na odwal się.

Zero empatii, kultury, wyjść z gabinetu przed pacjentem !!!!!