Byłem operowany przez Pana dr Gallę kilka miesięcy temu z powodu nawrotu choroby. Wcześniej wykonane zabiegi przez innych lekarzy były zrobione źle. Wreszcie czuję się dobrze. wszystko zagoiło sie świetnie. Bardzo dziękuję !!!! I jeszcze jedno - byłem operowany w prywatnym szpitalu ale na NFZ. Opieka Pana Doktora , personelu fenomenalna. Jak w filmie. Pierwszy raz spotkałem tak zaangażowanego i troszczącego się o mnie lekarza. Jeszcze raz bardzo dziękuję

Witam. Szukam namiarów na doktora Gallę chodzi o prywatny gabinet, numer telefonu do doktora? Czy pracuje tylko w szpitalu?

Chce wydać opinię jest to bardzo dobry lekarz: cierpliwy, życzliwy, uprzejmy, cierpliwy. Podczas pobytu mamy w szpitalu bardzo troskliwie opiekował się a gdy byłam bardzo rozstrzesiona spokojnie kilka razy wytłumaczył godny polecenia i mogę zaufać moja ocena to 6 jak w szkole t

Niezwykle uprzejmy i kompetentny lekarz. " Oddałam " się w jego ręce z polecenia wielu znajomych. Ma doskonałą opinię niezwykle uzdolnionego chirurga

Takiego chama w życiu nie spotkałem...podejście do pacjenta jak do głupia i idioty który nie wie nic. Mówi że boli bo musi boleć. Nie polecam, jeszcze PRL w głowie siedzi...i stare przyzwyczajenia

mistrzostwo,zszywał usta mojej córce po ugryzieniu przez psa,to szczęście że córka trafiła na tego lekarza,a przy tym z poczuciem humoru.

Naprawdę super lekarz. Dobry fachowiec, a do tego nie jest zarozumiaLy tylko zwyczajny człowiek. Wszystko wyjaśnił, zajął się jakbym była znajomą czy rodziną doktora, a widział mnie pierwszy raz w życiu. :-)

Profesjonalista pod każdym względem, a przede wszystkim ludzki, troskliwy i cierpliwy człowiek!Z całego serca polecam.

Ten lekarz NIGDZIE nie przyjmuje prywatnie. Jest dostępny tylko w szpitalu. Jako pacjentka zdecydowanie polecam

Cierpliwy, uprzejmy, bezpośredni profesjonalista.Potrafi taktownie "wyłożyć kawę na ławę".

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Słupsk"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

Artur Witalis

Chirurg ogólny
ul. Teatralna 1/1
76-200 Słupsk
Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1

Marek Rybarczyk