lekarz Wojciech Galla

Chirurg naczyniowy

Wspaniały człowiek. Miałam usuwany woreczek w Salusie. Opieka na najwyższym poziomie. Aż żal, ze już nic nie boli. Nigdy nie sądziłam, ze można zatęsknić za szpitalem. Dr Galla traktuje pacjentów jak dobrych znajomych, zawsze znajdzie czas na rozmowę lub uścisk dłoni. Polecam z całego serca Skoro uspokoił taką panikarę jak ja, to znaczy ze rzeczy niemożliwe załatwia od ręki ;-)

Nie polecam. Niemiły, nieprzyjemny, głupio żartuje. Może komuś to odpowiada, mi zdecydowanie nie. Nigdy więcej.

Wspanialy.to nie czlowiek-to Aniol. Dziekuje za pomoc i nasze glebokie tematycznie rozmowy. Plecki zagojone. Reszta odmowiona u kolegi.

Pan doktor bardzo miły cierpliwy uspokoił mnie. Po badaniu Wszystko dokładnie wytłumaczył na wizycie od razu dał skierowania na potrzebne badania czego od lekarza rodzinnego nie mogłam sie doprosić przez dłuższy czas. Oby więcej takich specjalistów. Polecam

Lekarz kompetentny, polecany przez wielu pacjentów. Natomiast jest niemiły, nieuprzejmy, wywyższa się.

Byłem operowany przez Pana dr Gallę kilka miesięcy temu z powodu nawrotu choroby. Wcześniej wykonane zabiegi przez innych lekarzy były zrobione źle. Wreszcie czuję się dobrze. wszystko zagoiło sie świetnie. Bardzo dziękuję !!!! I jeszcze jedno - byłem operowany w prywatnym szpitalu ale na NFZ. Opieka Pana Doktora , personelu fenomenalna. Jak w filmie. Pierwszy raz spotkałem tak zaangażowanego i troszczącego się o mnie lekarza. Jeszcze raz bardzo dziękuję

Niezwykle uprzejmy i kompetentny lekarz. " Oddałam " się w jego ręce z polecenia wielu znajomych. Ma doskonałą opinię niezwykle uzdolnionego chirurga

Takiego chama w życiu nie spotkałem...podejście do pacjenta jak do głupia i idioty który nie wie nic. Mówi że boli bo musi boleć. Nie polecam, jeszcze PRL w głowie siedzi...i stare przyzwyczajenia

Witam. Szukam namiarów na doktora Gallę chodzi o prywatny gabinet, numer telefonu do doktora? Czy pracuje tylko w szpitalu?