lekarz Wojciech Gąsior

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Bardzo polecam dr Gąsiora. Jest bardzo kompetentny, przejmuje się stanem chorego, cierpliwie tłumaczy proces leczenia, nie jest przy tym zdawkowy, ale chętnie odpowiada na pytania. Bardzo pozytywnie zdziwiła mnie sytuacja , kiedy nie mogłem się to Niego dodzwonić, a On kiedy był już dostepny sam oddzwonił. Nie spotkałem jeszcze takiego fachowca w tej dziedzinie. Jeszcze raz mocno polecam.

Doktor Gąsior operował mnie i wszystko przebiegło prawidłowo, dzisiaj powoli zapominam o chorobie, to jest naprawdę najwspanialszy chirurg na świecie!!!

bardzo konkretny człowiek, potwierdzam wszystkie dobre opinie jakie o nim usłyszałem

Dr Gąsior jest wspaniały lekarzem i równie wspaniałym człowiekiem. Jest konkretny, rzeczowy, a przy tym niezwykle miły i uprzejmy. Ma dużo cierpliwości w wyjaśnianiu i odpowiadaniu na wszystkie pytania. Jest ponadto człowiekiem niezwykle skromnym, mimo iż jest wysokiej klasy specjalistą. Polecam każdemu, kto szuka najlepszego chirurga!!!

Szalenie kompetentny i niesamowicie miły lekarz.

Szalenie kompetentny i niesamowicie miły lekarz.

Niezwykle ludzki lekarz, kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania. Przy tym bardzo skromny, jakby nieświadomo ile ludzkich życ uratował... Polecam! (i przy okazji życzę wszystkim to czytającym dużo zdrowia!)

Dr.Gąsior jest wysokiej klasy specjalistą,bardzo cierpliwy.Ma czas dla pacjenta,nigdy nie odmawia pomocy.W 100 % polecam jako najlepszego chirurga

Wspaniały, kompetentny lekarz, miły i uprzejmy, świetny specjalista - profesjonalista w swoim fachu. Polecam w 100 %.

Polecam wspaniałego chirurga. kilkarotnie korzystałam z pomocy doktora, jest bardzo dobry w swoim zawodzie.

bardzo nieuprzejmy, i materialnie podchodzil do problemu

bardzo nieuprzejmy, i materialnie podchodzil do problemu