lekarz Wojciech Gawęcki

Laryngolog

Wspaniały lekarz, specjalista. Przede wszystkim człowiek dający wsparcie i zrozumienie potrzebującym. Panie doktorze DZIĘKUJĘ za drugie życie!!!

Dr. Wojciech Gawęcki, to przykład wspaniałego lekarza. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jednostkę chorobową. Jest miły, uprzejmy i pełen empatii, nigdy nie traci cierpliwości. Rozmawiając z nim czułam się bardzo swobodnie, tak jak równy z równym. Dobry specjalista o wielkim sercu. Wszystkiego dobrego Panie doktorze. Pozdrawiam serdecznie.

Z dr Gawęckim spotkałam się pierwszy raz w 2013r na oddziale otolaryngologii Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Wyróżniał się kulturą, uprzejmością. Mimo, iż nie byłam jego pacjentką chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, tłumaczył przebieg zabiegu. W bieżacym roku trafiłam do przychodni Medicor w Poznaniu, gdzie doktor przyjmuje. Dodam, że nie była to wizyta prywatna. Zostałam dokładnie zbadana, wysłuchana, skierowana na zabieg- wizyta trwała 30 min. Pan doktor przejmuje się swoim pacjentem. Podchodzi do choroby kompleksowo, działa kompetentnie, a jednocześnie empatycznie. Podczas kolejnego zabiegu w pażdzierniku 2016r dr Gawęcki asystował mi od pierwszych chwil na oddziale. Właściwie to nic takiego, bo przecież byłam jego pacjentką. Jednak on, dokładnie tak samo zachowywał się w stosunku do innych pacjentek, z którymi wcześniej się nie spotkał. Wyrażał zainteresowanie, przychodził w wolnym czasie, tłumaczył, uspokajał. Jest to prawdziwy lekarz z powołania. Gorąco polecam!

Bardzo krzywdząca opinia z dnia 04.05.2013r. Pan Doktor Gawęcki jest b. kulturalny i uprzejmy. Za każdym razem wysłucha pacjenta. Poza tym jest kompetentny i zainteresowany przebiegiem choroby i tego czy leczenie zakończyło się sukcesem :) Doktorze- Ogromnie Dziękuję

Opinia z 04.05.2013 jest bezczelna!!! Zgadzam się z pozostałymi opiniami Pan dr. Gawęcki jest wspaniałym lekarzem, który potrafi, umie i chce wyjaśnić pacjentowi z jakim problemem i chorobą się boryka i co powinien w tej sprawie zrobić. A jeśli chodzi o kulturę osobistą dr. Gawęckiego to jest ona nienaganna większość lekarzy powinna brać z niego przykład. Pacjentka z ul. Przybyszewskiego w Poznaniu Dziękuję panu doktorowi za bardzo dobrą opiekę.

Lekarz Wojciech Gawęcki jest bardzo grzeczny , życzliwy , słowny , szanuje pacjenta. Jest bardzo dobrym lekarzem. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Jest bardzo dobrym lekarzem.
Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Nie rozumiem tych bzdur, które ktos wypisuje. Miałam przyjemnośc poznac tego wspaniałego nie tylko lekarza, ale i człowieka, dzieki któremu moja córka została właściwie zdiagnozowana. To wspaniały, cierpliwy człowiek, który ma zawsze czas, aby wyjasnić wszystkie wątpliwości. Kultura osobista, zaangażowanie Pana Doktora są niebywałe. Jak łatwo skrzywdzić człowieka taka opinią! Osobiście uważam ,że to ideał lekarza i zawsze pamietać będę jak wiele zrobił dla mojego dziecka. Mama Martynki

Pan Doktor leczy w szpitalu na Przybyszewskiego jest arogancki i bardzo niemiły. Podczas badania wydziera się na pacjenta, ze ten "nie chce współpracować". Pacjentom z chorobami nowotworowymi (nowotwory w jamie ustnej) każe się cieszyć, że będę przez Niego operowani. no co za zaszczyt!!! poza tym błędne diagnozy tego pana spowodowały cierpienie pacjenta. niestety pacjent leczony na NFZ nie ma wpływu na wybór lekarza