lekarz Wojciech Gimeła

Bardzo kompetentny lekarz. Prowadził moje obie ciążę i ani przez chwilę nie miałam pomysłu żeby był to ktoś inny.

Oceniam tego lekarza jak najbardziej pozytywnie.Uważam ze jest bardzo dobrym lekarzem i wspanialym czlowiekiem na odpowiednim miejscu.

super lekarz! wspaniałae podejście do pacjentki, cały czas utzrymywał rozmowę, rozładował w ten sposób mój stres. wszystkie badania przeprowadza delikatnie i tłumaczy na usg wszystko. bardzo bardzo jestem zadowolona i polecam wszystkim dziewczynom właśnie tego lekarza. wyszłam zadowolona i uspokojona. cała wizyta trwała 20 min, a same badania bardzo szybko i sprawnie przeprowadzone, zero stresu. wywiad bardzo dokładny i słucha wszelkich pytań i wątpliwości i bardzo dokładnie wyjaśnia. gdybym pierwszy raz spotkała takiego lekarza to nigdy nie stresowałabym się przed nastepnymi wizytami. od dziś to mój lekarz :)..nie zmienie go na żadnego innego! POLECAM!!!!

Super lekarz prowadził moją ciąże od samego początku i jestem zadowolona. Nie zgodzę się z osobami które piszą że nie poświęca wystarczającej liczby czasu. A jeżeli chce się wiedzieć coś więcej to wystarczy zapytać.

Dr Gimeła jest bez wątpliwości specjalistą w swoim fachu, a dodając do tego jego sposób traktowania pacjentki - miły, sympatyczny, spokojny, delikatny, wyjaśniający "niewiadome" - w zupełności zasługuje na najwyższą ocenę. Prowadził moją pierwszą ciążę - jestem świeżo upieczoną mamą cudownego chłopczyka. Nie znam wśród moich znajomych kobiety, która byłaby niezadowolona ze świadczonych przez niego usług i świadczonej pomocy, a w większości są to mamy wspaniałych dzieci !!! POLECAM!!!

Polecam wszystkim przyszłym mamom prowadzenie ciąży przez tego lekarza. Siła spokoju i pogoda ducha plus wysokie kompetencje zawodowe.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam w życiu. Polecam go wszystkim moim znajomym. To jest lekarz z ludzką twarzą!

polecam, prowadzil moje dwie ciąże, jestem bardzo zadodolona, mam zdrowe dzieci, nie zamienie go na innego

Wspaniały lekarz, wyrozumiały, spokojny. Prowadził moją ciążę i syn ma już 10 lat.

Naprawdę polecam tego lekarza Specjalista w swoim fachu .

Naprawdę polecam tego lekarza Specjalista w swoim fachu .

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn