lekarz Wojciech Godek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Witam Również prowadziłam ciaze u doktora Godka no cóż jeśli ciaza jest książkowa to ok ale jak coś się dzieje to juz gorzej. Doktor nie robi usg co generalnie powinno być na każdej wizycie podkreślę prywatnej . Często przekłada spotkanie umawiać się jednego dnia przestawia na drugi napewno jest to stresujące szczegolnie w końcówce ciazy czyli około 39tc

Witam

wspaniały lekarz pod każdym względem! był na nfz na orląt nie wierzyłam że lekarz może tak się zachowywac ! zrobił mi cytologie,usg,dał skierwanie na mammografie...na wizycie długo ,dokładnie wszystko tłumaczy oceniam tego lekarza na 6+

wspaniały lekarz pod każdym względem!
był na nfz na orląt nie wierzyłam że lekarz może tak się zachowywac !
oceniam tego lekarza na 6+

dr Godek to świetny lekarz ,zawsze rozumie pacjentke,nie spieszy sie podczas wizyty jest kompetentny polecam

Dr Godek jest uprzejmy, kompetentny. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu pacjentce, nigdy nie spieszy się podczas wizyty, krok po kroku tłumaczy, co robi i w jakim celu.