2,5
2,2
1,9
2,1
1,8

Specjalista otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi oraz otolaryngologii dziecięcej. Jest uznanym w Polsce i Europie autorytetem w zakresie otolaryngologii oraz chirurgii głowy i szyi. Nauczyciel akademicki. Pełni funkcję kierownika Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził techniki endoskopowe w diagnostyce i leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych. Wykładowca oraz instruktor na polskich i za...

TRAGEDIA!!! Poszłam do tego lekarza z nadzieją, wyszłam tylko z ogołoconą kieszenią Umówiona na wizytę na konkretną godzinę, czekałam w poczekalni ponad 2 godziny!!!! W gabinecie byłam góra 2 minuty, zero objaśnień, minimum słów, diagnoza - skrzywiona przegroda (pierwsze słyszę!) przewlekle zapalenie zatok -tylko na podstawie obejrzenia nosa tradycyjną metodą, 250zł, umówienie na kolejną wizytę i skierowanie na tomografię zatok do prywatnego ośrodka - diagnostic medical (kolejne 250 zł)- dodam, że skierowanie wypisane na drukach tejże pracowni!!!! skandal. Pan doktor dba o interesy na wszystkich frontach. Jestem pewna, że będzie chciał naciągnąć mnie na zabieg endoskopowego czyszczenia zatok ale nie mam zamiaru więcej tam iść!!! odradzam. Pan doktor znalazł sposób na czysty zarobek- na NFZ czeka się miesiącami więc dlaczego nie zarobić na biednych, chorych ludziach, którzy wymagają szybkiej pomocy... szkoda gadać, do czego doszło. Lekarze zdobywają tytuły dzięki państwowym posadom a później bez opamiętania kasują na prywatnym poletku posługując się tymi tytułami.

Fatalny bufon. Jestem lekarzem. Trafiła do Golusińskiego moja krewna. Dopiero po uiszczeniu opłaty doczekała się ustalenia sztywnego terminu przyjęcia na Oddział. Sam zabieg też bez odpowiedniej radykalności. Poprawiony po nim przez prof Szyftera. Myślę iż na tyle wystarczy.

WIZYTA TRWAŁA KILKA MINUT.MAŁO SŁÓW,WSKAZANIE NA EKRAN I DIAGNOZA.STWIERDZIŁ,ŻE JEDYNĄ FORMĄ LECZENIA MOŻE BYĆ TYLKO NIEBEZPIECZNY ZABIEG.KOSZT KILKU SŁÓW I DIAGNOZY - 250ZŁ NIECO PRZERAŻONY UDAŁEM SIĘ Z TYM SAMYM PROBLEMEM DO PROF. BOGDANA RYDZEWSKIEGO.WIZYTA TRWAŁA PRAWIE GODZINĘ. PRZYJAZNA ATMOSFERA. ZUPEŁNIE INNA DIAGNOZA -GUZKI ŚPIEWACZE.PO MIESIĄCU PRZYJMOWANIA LEKÓW I PRZESTRZEGANIA ZALECEŃ PROBLEM ZNIKNĄŁ.I CO CIEKAWE, WIZYTA KOSZTOWAŁA 150zł

Fatalne podejście do pacjenta, "naciągacz" na kasę

Fatalne podejście do pacjenta, "naciągacz" na kasę

nie polecam tego lekarza za nic na świecie!!! gburowaty, bez podejścia do pacjenta,bez konkretnej rozmowy, musiałam się sama wypytywać się o chorobę z czego i tak się nic nie dowiedziałam bo coś tam pod nosem odburknął.Ewidentnie widać ze tylko kasa sie u niego liczy. Niestety tyt. prof. to nie wszytsko.wizyta za max.5 min 250 zł- PORAŻKA. Pierwsza wizyta ewidencjonowana na kasie fiskalnej kolejne już niestety do kieszeni. Boże widzisz i nie grzmisz!!! gdzie jest urzad skarbowy, gdzie jest sprawidliwość??? A gdzie w tym wszytskim jest chory???

Zdecydowanie polecam tego lekarza, dziękuję mu za profesjonalizm, kompetencje, podejście do pacjenta i całą resztę. Jest wg mnie najlepszy.

beznadzieja, nie moglo byc gorzej, drogi i nic nie pomogl, wywa tylko na wizyty co miesiac

Zabieg prostowania przegrody 4500 tys poniewaz mam roszczep podniebienia- no i jeszcze nie zrobione jak nalezy bo czeka mnie nastepny zabie prostowania przegrody. Wizyta kontrolna 200 a no i jeszcze tak wypelnil dokumenty do ubezpieczalni ze musialem pozegnac sie z wuplata odszkodowania. Brak podejscia do pacjeta , zdziera kase Zdrcydowanie odradzam tego lekarza. To nie czlowiek!

"Lekarz", który mnie skrzywdził za moje własne pieniądze. Usiłował to poprawić w państwowym szpitalu - spotkałam tam wiele osób, których potraktował podobnie. Wreszcie ktoś się musi tym zająć - będę jedną z nich. Dość.Z pomocą rodziny będę walczyć.

Za 10 minutową wizytę 200 zł (szorstkie, krótkie badanie), gdy przyszedłem na drugą kilkuminutową wizytę JEDYNIE w celu ustalenia daty i ceny prywatnego zabiegu o wartości kilku tysięcy złotych to chciał znowu 200 (!) - niesamowite że żądał tyle za wpisanie daty w kalendarz - maksymalny zdzierca. nie zapłaciłem odradzam tego lekarza !

odradzam tego lekarza !