2,5
2,2
1,9
2,1
1,8

Specjalista otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi oraz otolaryngologii dziecięcej. Jest uznanym w Polsce i Europie autorytetem w zakresie otolaryngologii oraz chirurgii głowy i szyi. Nauczyciel akademicki. Pełni funkcję kierownika Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził techniki endoskopowe w diagnostyce i leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych. Wykładowca oraz instruktor na polskich i za...

FATALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA.CHCE TYLKO WYŁUDZIĆ JAK NAJWIĘCEJ KASY.PO OPERACJI,KTÓRĄ SPARTACZYŁ NIE POTRAFI PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁEDU I TWIERDZI,ŻE WSZYSTKO JEST OK!,CHOCIAŻ INNI SPECJALIŚCI MÓWIĄ CO INNEGO.STANOWCZO I KATEGORYCZNIE ODRADZAM,JEŚLI NIE CHCECIE POGORSZYC SWOJEGO STANU ZDROWIA!DO TEGO OSZUST GDYŻ SFAŁSZOWAŁ DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ.

Nie udziela wystarczających informacji o stanie zdrowia Decyduje o przyjęciu na oddział dlatego trzeba skorzystać z prywatnych wizyt

Jestem zadowolony zok. 10 spotkań z lekarzem dał mi nadzieję popartą kompetencjami

Jestem bardzo niezadowolona z kompetencji oraz podejścia do pacjenta ze strony lekarza Golusińskiego. Miałam to nieszczęście, że lekarz ten usuwał mi (w październiku 2009) migdałki podniebienne - nie dość, że godzinę po zabiegu dostałam silnego krwotoku, bo lekarz nie dokładnie zamknął jedną z tętnic (i musiałam znów wracać do niego na fotel) to wczoraj na wizycie kontrolnej okazało się, że z jednej strony nie usunął mi całego migdała... no tragedia. Do tego nie interesował się mną kiedy leżałam na oddziale (inni lekarze odwiedzali u mnie na sali swoje pacjentki, pytali się o ich samopoczucie, ja się nie doczekałam swojego lekarza...)Podsumowując - przedmiotowe traktowanie pacjenta oraz brak kompetencji. Bardzo odradzam tego lekarza.

Jestem załamana, taki profesor a potraktował przedmiotowo, nie polecam!

Jestem załamana, taki profesor a potraktował przedmiotowo, nie polecam!