lekarz Wojciech Gościniak

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Super lekarz szczerze polecam :D Można na niego liczyć ale ma bardzo dziwne poczucie humoru ale mi osobiście to nie przeszkadza ;)

Przyszłam do dr Gościniaka 3 lata temu, w ciązy nadal nie jestem, ale dr dał mi wiarę i siłę. Wiem, że będzie dobrze !!! Ufam mu bezgranicznie. J.M.

Nie znam lepszego lekarza, leczyliśmy się u wielu lekarzy przez wiele lat, dopiero doktor Gościniak potrafił dostrzec problem i nam pomóc. Dobry fachowiec, do tego miły i rzetelny. Szczerze polecam jako lekarza.

omijajcie z daleka jeśli macie jakiś problem a nie tylko kontrolne basdania. Nam robił 4 inseminacje i jak się później okazało po wizycie u jednego z prof. wszystkie były skazane na niepowodzenie bo byłam źle przygotowywana do nich. Poza tym tekst do pacjenta "no jak teraz nie wyjdzie to ja już nie wiem co z Panią robić" jest chyba trochę nie na miejscu u "specjalisty od niepłodności"

od pułtora roku lecze sie u dr gosciniaka nadal nie jestem w ciazy ale nie trace nadzieji

Po 4 letnim leczeniu w 100% wykonał zadanie. Obecnie czekamy na dzień porodu :)

Po 4 letnim leczeniu w 100% wykonał zadanie. Obecnie czekamy na dzień porodu :)

Najgorszy lekarz, wszystkim odradzam, przez niego mialam poród kleszczowy i zycie dziecka bylo zagrozone, on zamiast pomoc przyszedl i sie zasmial. Niekompetentny, nie mozna bylo na niego w ciazy liczyc, do 8 msc nie umial powiedziec jaka jest plec dziecka. Przez niego przezylam traume. Uciekajcie od niego.

Solidnie, szybko, skutecznie i miło

Solidnie, szybko, skutecznie i miło