lekarz Wojciech Gościniak

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Bardzo dobry lekarz prowadził całą moją ciążę urodziłam zdrowego chłopca polecam.chodzilam do dr gosciniaka prywatnie wtedy przyjmował na ul.marii Skłodowskiej curie.

Super lekarz szczerze polecam :D Można na niego liczyć ale ma bardzo dziwne poczucie humoru ale mi osobiście to nie przeszkadza ;)

od pułtora roku lecze sie u dr gosciniaka nadal nie jestem w ciazy ale nie trace nadzieji

Przyszłam do dr Gościniaka 3 lata temu, w ciązy nadal nie jestem, ale dr dał mi wiarę i siłę. Wiem, że będzie dobrze !!! Ufam mu bezgranicznie. J.M.

Najgorszy lekarz, wszystkim odradzam, przez niego mialam poród kleszczowy i zycie dziecka bylo zagrozone, on zamiast pomoc przyszedl i sie zasmial. Niekompetentny, nie mozna bylo na niego w ciazy liczyc, do 8 msc nie umial powiedziec jaka jest plec dziecka. Przez niego przezylam traume. Uciekajcie od niego.

Po 4 letnim leczeniu w 100% wykonał zadanie. Obecnie czekamy na dzień porodu :)

Po 4 letnim leczeniu w 100% wykonał zadanie. Obecnie czekamy na dzień porodu :)

Nie znam lepszego lekarza, leczyliśmy się u wielu lekarzy przez wiele lat, dopiero doktor Gościniak potrafił dostrzec problem i nam pomóc. Dobry fachowiec, do tego miły i rzetelny. Szczerze polecam jako lekarza.

omijajcie z daleka jeśli macie jakiś problem a nie tylko kontrolne basdania. Nam robił 4 inseminacje i jak się później okazało po wizycie u jednego z prof. wszystkie były skazane na niepowodzenie bo byłam źle przygotowywana do nich. Poza tym tekst do pacjenta "no jak teraz nie wyjdzie to ja już nie wiem co z Panią robić" jest chyba trochę nie na miejscu u "specjalisty od niepłodności"

poczekam jeszcze trochę, może zmienię lekarza

poczekam jeszcze trochę, może zmienię lekarza