Wojciech Gruszczyński

Psychiatra

Leczę sie u prof.Gruszczyńskiego od 6 lat ,cieszę się ,że tutaj trafiłam z polecenia,byłam bardzo zagubiona,nie wiedziałam co z soba robic,co ze mną się dzieje,pan profesor mi pomógł,jest osobą niezwykle mającą pozytywny wpływ na pacjenta,wzbudzającą zaufanie,w jego obecności czuję pewnośc i bezpieczeństwo,polecam każdemu kto ma trudności z samym sobą,których nie jesteśmy w stanie rozwiązac, gorąco,gorąco z całego serca polecam,napewno pomoże

gorąco,gorąco z całego serca polecam,napewno pomoże

Lekarz , który ma ogromną wiedzę i doświadczenie, co skutkuje odpowiednią diagnozą i tym samym wyleczeniem. Zanim trafiłam pod jego lekarską opiekę, szukałam pomocy u innych lekarzy, którzy kompletnie nie potrafili rozpoznać rzeczywistej choroby, przepisywali leki, które nie potrafiły mi pomóc - byłam tym załamana. Miałam to szczęście, że ktoś polecił mi profesora Gruszczyńskiego i wtedy rozpoczęła się moja droga do wyzdrowienia. Bardzo się cieszę, że trafiłam na prawdziwego ,,fachowca" w swojej dziedzinie. Polecam

Polecam. POLECAM. Po jakimś czasie nie stać mnie było na kolejne wizyty, ale leczenie dopasowane przez niego powtarzałam u lekarza pierwszego kontaktu. Bywałam przez 5 lat u innych lekarzy tej specjalizacji ale dopiero ten człowiek jakoś konkretnie i wyraźnie wziął się za sprawę tak, że wiem jak w ogóle wygląda leczenie. Ma doświadczenie, a przy tym jest ogólnie przenikliwym facetem. Zabrzmi banalnie, ale gdyby nie on, to byłabym w czarnej D... : )

świetny fachowiec przenikliwy i miły człowiek jak jego zmarły syn .Można zaufać temu lekarzowi .Najlepszy psychiatra w Łodzi .

Lekarz godny polecenia jestem przeszczęśliwa że poznałam tak wspaniałego specjalistę w swojej dziedzinie.

Byłam pierwszy raz w Zakopanym -dobrych lekarzy tej specjalizacji jest malo!U wielu lekarzy bylam i w koncu znalazlam bardzo kompetetnego.Polecam

wielkie uznanie ,od 3 lat czuję się świetnie a było kiepsko

wielkie uznanie ,od 3 lat czuję się świetnie a było kiepsko

bardzo dobry fachowiec, dba o swoich stałych pacjentów, zawsze służy pomoca

bardzo dobry fachowiec, dba o swoich stałych pacjentów, zawsze służy pomoca

WSPANIAŁY,KOMPETENTNY LEKARZ Z BARDZO DOBRYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA I JEGO PROBLEMÓW.BARDZO MI POMÓGŁ W CIĘŻKICH CHWILACH I W KAŻDYM MOMENCIE SŁUŻY POMOCĄ.MIŁY,SERDECZNY A NAJWAŻNIEJSZE Z OGROMNĄ WIEDZĄ I PRAKTYKĄ.POLECAM

Leczyłem się w latach 1982 do 1998. Później nie odczuwałem potrzeby leczenia. Wiele Mu zawdzięczam, pomógł mi w ciężkiej sytuacji życiowej. Bardzo miły Pan doktor, niemalże koleżeński.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091