lek. dent. Wojciech Grzybowski

2,7

Jest bardzo nie uprzejmy arogancki czasami bywa że krzyczy na pacjentów. Pacjentów przyjmuje po znajomości nie według kolejności. I pewnie dlatego pracuje w ośrodku zdrowia a nie ma swojego gabinetu. NIEPOLECAM MASAKRA

Ja mam odmienne odczucia niż poprzedniczka. Dr Grzybowski z dużym pietyzmem zajął się moim zębem, poprzedzając leczenie rzeczową rozmową dotyczącą informacji związanych z leczeniem i problemu "zębowego", z którym przyszłam. I to wszystko w ramach leczenia na NFZ. Polecam.

Nie polecam! Bardzo nieuprzejmy i arogancki dentysta. Siedzi w tym gabinecie chyba z przymusu a Zęby leczy chyba na akord.