Polecam!!!! Pan doktor jest świetny. Zawsze umie wytłumaczyć chorobę, dobrać świetnie leki , jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Leczył mnie przed ciążą i prowadzi moją ciąże od początku (teraz jestem na końcówce) szczerze żałuje, że nie będzie mógł odebrać mojego porodu. Ma świetne poczucie humoru, zna się na swojej pracy, w każdej chwili można do niego zadzwonić gdy ma się jakieś obawy lub pytania. Faktem jest to, że wizyty nie są punktualne ale wydaje mi się, że tylko dlatego iż każdej pacjentce poświecą dużo czasu i uwagi. Zawsze uśmiechnięty i ...

Polecam!!!!
Pan doktor jest świetny. Zawsze umie wytłumaczyć chorobę, dobrać świetnie leki , jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Leczył mnie przed ciążą i prowadzi moją ciąże od początku (teraz jestem na końcówce) szczerze żałuje, że nie będzie mógł odebrać mojego porodu. Ma świetne poczucie humoru, zna się na swojej pracy, w każdej chwili można do niego zadzwonić gdy ma się jakieś obawy lub pytania. Faktem jest to, że wizyty nie są punktualne ale wydaje mi się, że tylko dlatego iż każdej pacjentce poświecą dużo czasu i uwagi. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Pierwszy ginekolog przy którym nie czuję krępacji przy badaniach. Badania wykonywane są dokładnie i delikatnie. Serdecznie polecam.

SUPER DOKTOR POZDRAWIAM! !!! Miły uprzejmy konkret jedyny minus za dużo poświęcenia dla pacjenta ;)

SUPER DOKTOR POZDRAWIAM! !!!
Miły uprzejmy konkret jedyny minus za dużo poświęcenia dla pacjenta ;)

Bardzo miły, poświęca dużo czasu pacjentka mimo tego ze na poczekalni ma długie kolejki. Dobry kontakt telefoniczny o każdej porze. Prowadzi moja druga ciążę i mam nadzieje ze będzie wszystko ok jak w poprzedniej. Polecam

Lekarz z powołania!! Polecam każdemu kto ma problem znalezieniem dobrego lekarza. Poswieci tyle czasu ile wymaga tego pacjent.

Lekarz w miarę ok ale...czasami spóźnia się z rozpoczęciem przyjmowania pacjentek w miejscach gdzie przyjmuje wizyty publiczne i później ma problem żeby zmieścić się w czasie. Denerwuje się gdy widzi dużo pacjentek a fakt poświęca im czas i cierpliwie tłumaczy ale to wydłuża wizyty jeszcze bardziej i on jest co raz bardziej poirytowany. Sam nauczył pacjentki, że w nagłych przypadkach mogą przyjść bez zapisu a spotkałam się z osobami, które później obdarował mało miłym komentarzem "że jego to powinno g... obchodzić że coś z nią nie tak" itp. Ale znam ...

Ale znam osoby, którym uratował życie dzięki wczesnemu wykryciu choroby.

Polecam dr. Gulińskiego każdej nastolatce!!! Dziewczyny, które obawiają się wizyty u ginekologa przy tym panu zapominają o czyms takim jak wstyd.

Niesamowity lekarz. Od dłuższego czasu starałam się z mężem o dzidziusia i pomimo, że ja już się poddawałam to mój lekarz zawsze mnie dopingował. I udało się !!! Teraz prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Fakt, że czasami przyjmuje za dużo pacjentek, ale to z powodu jego dobrego serca. Polecam szczerze.

Inni ginekolodzy powinli iść do niego na nauke jak przyjmować pocjentki,może więcej kobiet badłało by się regulalnie.Polecam.

bardzo bardzo bardzo polecam tego lekarza, wykrył u mnie od razu chorobe której nie widział inny ginekolog. Bardzo dobrze tłumaczy, bardzo miły, ogolnie super !

bardzo dobry lekarz szukałam u wielu ginekologów ale ten jest najlepszy spełnia wszystkie zalety

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gostyń"?

dr

63-830 Pępowo
NZOZ "Ginekolog"
ulica Przy Dworcu 4 A
63-800 Gostyń
Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp z o.o.
ulica Grota Roweckiego 6
63-900 Rawicz
Przychodnia Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"
Droga Lisia 56.
63-810 Borek Wielkopolski