dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!

Witam, z całego serca polecam doktora Jabłkowskiego. Jest świetnym specjalistą, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest bardzo życzliwy, wyrozumiały i zainteresowany pacjentem, zarówno przed, jak i po zabiegu. W 100% polecam. Po operacji nic mnie nie bolało, wszystko ładnie się zagoiło, a cięcie zrobione było idealnie, biorąc po uwagę również efekt kosmetyczny. Dziękuję Panie doktorze!

Witam,

Zarowno ja jak i moja mamy bylysmy u dr. Jablkowskiego wiele razy i moze rzeczywiscie pan doktor nie ma najsympatyczniejszej aparycji, ale troche nie o to chodzi. Do lekarza idzie sie po diagnoze i na leczenie a nie po wspolczucie. Chociaz jak juz wspomniala jedna osoba, nie brakuje mu poczucia humoru i potrafi sie usmiechnac i zazartowac. Jego zabiegi sa szybkie i prawie bezbolesne, a po zadnym znamieniu nie ma ani sladu. Goraco polecam!!

Spokojny, rzeczowo i konkretnie przedstawił mój stan oraz proponowane zabiegi. Oczekuję od lekarza przede wszystkim kompetencji i to dostałem. Jednak uważam, że jeśli ktoś potrzebuje "ciepłego" podejścia i dłuższego porozmawiania, może się zawieść. Generalnie: polecam.

dobry fachowiec lecz lapowkarz w szpitalu

dobry fachowiec lecz lapowkarz w szpitalu

Lekarz dla każdego człowieka, bez względu na jego status społeczny.

Lekarz dla każdego człowieka, bez względu na jego status społeczny.

spokojny, wyważony. ma czas dla pacjenta.wzbudza zaufanie, zainteresiwany pacjentem.doskonały praktyk

Lekarz ordynarny wobec swych pacjentów w szpitalu onkologicznym, nie potrafiący nawiązać pozytywnego kontaktu z pacjentami. Wyłudza korzyści - nie dochodzi do łóżka chorego na raka pacjenta, dopóki ten albo rodzina nie zadeklaruje wynagrodzenia. Pozytywną opinię o nim mogą mieć chyba tylko pacjenci z jego prywatnych gabinetów, którzy mu za to płacą.