lekarz Wojciech Jankowski

Ortopeda

Trafiłem do przychodni Eureka w Pruszkowie w wyniku problemów ze ścięgnem Achillesa. Umówiłem wizytę u ortopedy, nie mając pojęcia do kogo trafię. W przychodni dowiedziałem się, iż będzie mnie badał doktor Wojciech Jankowski, co kompletnie nic mi nie mówiło. Podczas badania okazało się, iż Pan Doktor jest świetnym lekarzem i ... normalnym człowiekiem. Zero jakiejkolwiek bufonady, kompleksowe badanie, jasna informacja dla pacjenta co i jak robić, pełne odpowiedzi na wszelkie pytania, nawet jeśli są one zadawane przez pacjenta po kilka razy. Totalny spokój, który udziela się także pacjentowi, bardzo fachowe, ale zrozumiałe dla laika, podejście do problemu zdrowotnego i bardzo miła atmosfera podczas całej wizyty. Zaodynowane przez Pana Doktora leczenie czyli: unieruchomienie stawu skokowego, fizykoterapia oraz farmaceutyki przynoszą odpowiedni efekt. Reasumując, nie sądzę, iż mogłem ze swoimi problemami zdrowotnymi trafić na lepszego lekarza.

Witam, mój przypadek zaczął się 1.01.2013r. nie będę w całości go opisywać powiem tylko, że do Pana Doktora trafiłam na izbie przyjęć ze skręconym kolanem(zerwanym więzadłem pobocznym, rozdartą łąkotką, odłamanym kawałkiem rzepki). Lekarz o złotym sercu, bardzo spokojnie, dokładnie tłumaczy pacjentowi skutki medyczne urazu, przedstawia możliwe rozwiązania i dalsze leczenie. Jak na olbrzymią ilość pacjentów w Szpitalu Chirurgii Urazowej Św. Anny w Warszawie poświęca tyle czasu ile tylko może, stara się we wszystkim pomóc wychodząc czasami poza swoje obowiązki!!(inny wypisał by receptę, dał skierowanie i powiedział: "następny"). Bardzo delikatny, serdeczny, poważnie podchodzący do sprawy ortopeda. Mimo swojego młodego wieku uważam, że posiada dużą wiedzę. Ja aktualnie jestem po artroskopii kolana,dodatkowo plastyce troczków i usunięciu patologicznej błony maziowej akurat nie przez tego lekarza, ponieważ w okresie wyznaczenia operacji niestety dr. Jankowski sam miał bardzo poważne problemy ze zdrowiem, na szczęście już do nas wrócił i od razu wykrył krwiaka w moim kolanie po operacji,gdzie chirurg, który operował uważał, że nic tam nie ma! Wszyscy się cieszymy, że znowu jest z nami:) Myślę, że jeszcze będzie o nim głośno:)

Krótko reasumujac ja również byłam pacjentką Pana Dr.Jankowskiego Nie spotkałam lepszego specjalisty i to w ramach NFZ potrafił odwieść mnie od prywatnej wizyty.Twierdząc ze "skoro ma pani szansę na wizyty u mnie w ramach fuduszu to po co ma pani placić skoro ja nic innego nie wymyślę "Kultura , wiedza ,szacunek do pacjenta ,podejście, jasne wyjasnienie sprawy i przede wszystkim czas który poświęcał był ostoją spokoju i dla pacjenta nawet jak limit czasowy był przekroczony nie pospieszal pacjenta.Wielki szacunek dla Pana dr W Jankowskiego

Najlepszy!!! :) Super specjalista , żeby każdy lekarz był jak Pan Jankowski to miło by było chodzić do przychodni, udziela kompletnej informacji i ma bardzo dobre podejście do każdego pacjenta.

Ja także trafiłam na Pana Doktora na izbie. Wspaniały człowiek i lekarz. Cenię u Pana Doktora ogromną wiedzę, fachowość i niewiarygodny spokój, który udziela się także pacjentom. Polecam każdemu. Dla kontrastu raz trafiłam na wizytę do innego lekarza w tym szpitalu.....pomyłka. Lekarz rozwalony na fotelu zapytał mnie czy na pewno chcę się leczyć i skoro się upieram to da mi skierowanie na badania, ewentualnie mogę iść do Dr Jankowskiego, który jest lekarzem dusz i leczy każdego. Poza tym muszę nauczyć się żyć z bólem kolana, ot, co. Żenada. Ja się leczyć, to tylko u Doktora Jankowskiego.

Jak na obecne czasy lekarz absolutnie niezwykły - "serce na dłoni". Kompetentny, uprzejmy, stara się pomóc każdemu. Szczegółowo tłumaczy podłoże schorzenia, jasno określa jak działa terapia i jakie są jej spodziewane efekty. Nie szasta lekami przeciwbólowymi stara się ustalić przyczynę dolegliwości, proponuje fizykoterapię, mówi o tym jak zmienić tryb życia, aby w miarę możliwości szybciej uzyskać poprawę. Tłumaczy jak działa aparat ruchu, czym go można przeciążyć i czego zdecydowanie unikać. Pacjent zawsze ma wrażenie że jest mile przez niego widziany, co potwierdzają kolejki pacjentów pod jego gabinetem oraz opinie, które o nim wygłaszają.

Lekarz świetny, po opisaniu prze ze mnie objawów bez badań stwierdził zespół cieśni nadgarstka, ale dla pewności zalecił USG i wyszło co żadko wychodzi na USG, i już pod koniec maja zabieg jest planowy,powiedział że nie ma na co czekać

Trafiłam do niego przez przypadek na ostrym dyżurze i wiem, że nie mogłam lepiej. Lekarz bardzo poważnie potraktował mój przypadek, natychmiast zlecił wiele badań, a potem również skierował na zabiegi fizjoterapeutyczne. Lekarz wnikliwy, kompetentny, przesympatyczny, o wysokiej kulturze osobistej, a do tego bardzo przystojny. Prawdziwy Specjalista.

Wspaniały lekarz ortopeda!!!!Świetny specjalista poswięca dużo czasu pacjentowi,tłumaczy chorobę od a do z.Inni lekarze powinni brać z dr.Jankowskiego przykład a nie zbywać pacjenta jak to robią w tym szpitalu.Pomógł wielu ludziom którzy mieli komplikacje po operacji i postawił ich na nogi i nie zostawia pacjenta na lodzie,zawsze znajdzie rozsądne rozwiązanie naprawde polecam .

ZGADZAM SIE ZE WSZYSTKIMI OPINIAMI POPRZEDNICH PACJENTOW W NASZEJ SLUZBIE ZDROWIA POWINIEN BYC PRAWIE KAZDY LEKARZ

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)