lekarz Wojciech Jankowski

Neurolog

3,5
3,3
3,4

Nie wiem jak inni ale ja byłem na wizycie u Pana Doktora. Chodzę z bólem pachwiny , nogi i pleców od kilku miesięcy. Wysłuchał mnie zbadał. Tego nie mogę samego powiedzieć o lekarzach w Ostrowie Wlkp. byłem u trzech chirurgów, dwóch urologów, dwóch neurologów i dopiero poważnie potrkatowano mnie w Gnieznie. Nawet nie mówił nic o zapłaceniu za prywatną wizytę był niezwykle miły i uważnie słuchał.Jak wyszedłem z gabinetu wróciłem się i poszedłem do pani co zapisuje i zapłaciłem 100 zł. Na drugi dzień juz mam termin w szpitalu u tego Pana doktora.Powiem jedno nikt nie umiał mi pomóc a tu tak miła niespodzinka. Dlatego polecam wszystkim tego nie zwykłego i uczciwego człowieka o wielkim sercu dla pacjentów. Wityta i trafność jest wiecej warta niż sto zł. Bo dzięki Temu człowiekowi mam szansę że moja gechenna sie skończy. Gorąco polecam bo lepszego lekarza nie znajdziecie. Pisze to bo jestem wdzięczny temu uczciwemu i dobremu doktorowi. Artur Ostrów Wlkp.

Polecam, zarówno w leczeniu indywidualnym jak i szpitalnym wykazuje się profesjonalizmem,kompetencją i bardzo empatycznym podejściem do pacjenta. Negatywne opinie wynikają z ogólnego niezadowolenia samych pacjentów z siebie, (pewien anonim napisał: "leczył mnie jakimiś śmiesznymi przysiadami i bzdurnymi metodami"), ludzie nie mają pojęcia że te bzdurne przysiady a wiem, że mówimy o metodzie McKeziego- bo takie się zaleca na neurologi, postawiło ludzi na nogi. Ów niezadowolony wolałby najeść się chemii, sam pewnie niezbyt zadowolony jest nawet z siebie. Jak wielki jest świat tak wielu jest różnych ludzi i gustów.

Lekarz super dzięki niemu mogę chodzić.Poświęcał mi dużo czasu ,zawsze cierpliwie mnie wysłuchał i odpowiadał na moje każde pytania Dużo Jemu zawdzięczam.

witam serdecznie .jesli chodzi omnie to jestem jak naj dalej od obczernien kogos.Ale z cala swiadomoscia i konsekwencja stwierdzam iz Pan Doktor Wojciech J.jest zwyklym paterakiem ktory patrzy by tylko pociągnac za kieszenie swych pacjentow,nało tego faszerowal ma żone jednym lekiem (conwóleks )przez kilka lat nie probojac innych lekow,to co mi wiadomo ten lek prowadzi miedzy innymi do chorob raka.zasiegnelem paru porad innych lekarzy niedzy innymi z Poznania,ze sa leki tak zwanej nowej generacji,ktore mniej pustosza orgznizm.jesli sie okarze ze ma zona ma nowotwora to z cala pewnoscia zrobie wszystko ...

)przez kilka lat nie probojac innych lekow,to co mi wiadomo ten lek prowadzi miedzy innymi do chorob raka.zasiegnelem paru porad innych lekarzy niedzy innymi z Poznania,ze sa leki tak zwanej nowej generacji,ktore mniej pustosza orgznizm.jesli sie okarze ze ma zona ma nowotwora to z cala pewnoscia zrobie wszystko by Pan Wojciech.J skonczyl tak jak sie nalerzy.Me krodkie odczucie nie czlowiek tylko Biznesmen goniacy kase.niestety jak sie ma tyle dzieci to trzeba pracowac ,ale nie kosztem pacjetow ktorzy zazwyczaj (przepraszam0sa zacofani

Z pełną powagą podchodzi do pacjenta jest kompetentny w słowach i podejściu do pacjenta.Wszyscy moi znajomi skorzystali z mego polecenia i są bardzo zadowoleni. Takich lekarzy nam potrzeba więcej.

Bardzo dobry specjalista, który miał czas na wytłumaczenie całego procesu leczenia i ratował pacjenta do samego końca choć rokowania były złe. Dziękujemy!

Lekarz jest uprzejmy,dba o pacjenta i zawsze poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem.Zdecydowanie polecam.Leczę się u pana doktora 5 lat i zawsze jest niezmiennie uprzejmy.

Jestem zadowolony z jego leczenia i podejscia bardzo dokladnie do mojego schorzenia:) Andrzej -Gniezno

Andrzej -Gniezno

Ocena zdecydowanie niedostateczna. Zgłosiłem się do tego Pana z problemem neurologiczno-laryngologicznym. Już po kilkunastu minutach wyraźnie stał się nerwowy. Prawdopodobnie zadawałem za dużo trudnych pytań a następni petenci już czekali. Każda wizyta to 100zł więc trzeba się spieszyć. Na koniec spławił mnie kilkoma wizytówkami do innych lekarzy. Wiele czasu poświęciłem aby dowiedzieć się jak moje schorzenie się nazywa i jak się to leczy. Dopiero od lekarza na forum dowiedziałem się, co mi dolega. Mogę tylko dodać, że 17% ludzi ma tą dolegliwość a z tych 17% ok. 65% ma objawy, ...

Wiele czasu poświęciłem aby dowiedzieć się jak moje schorzenie się nazywa i jak się to leczy. Dopiero od lekarza na forum dowiedziałem się, co mi dolega. Mogę tylko dodać, że 17% ludzi ma tą dolegliwość a z tych 17% ok. 65% ma objawy, które wymieniłem w rozmowie z lekarzem.
Dolegliwości moje są jak najbardziej pochodzenia m.in. neurologicznego czego powinienem się dowiedzieć od neurologa. Jeszcze raz przestrzegam przed tym lekarzem. Widocznie wiedza, którą posiada ten Pan jest bardzo ogólnikowa.

Jestem bardzo zadowolona z doktora. Dużo czasu mi poświecił , długo i dokładnie badał. Nie potraktował mnie jak inni lekarze traktują swoich pacjentów. Wytłumaczył wszystko co dotyczyło mojej choroby . Takich lekarzy jak doktor Jankowski się bardzo ceni . POLECAM !!

Takich lekarzy jak doktor Jankowski się bardzo ceni .
POLECAM !!