lekarz Wojciech Jankowski

Neurolog

Jestem zadowolony z jego leczenia i podejscia bardzo dokladnie do mojego schorzenia:) Andrzej -Gniezno

Andrzej -Gniezno

Poszedłem z problem z kręgosłupem z wynikiem rezonansu magnetycznego, nie potrafił go odczytać, stwierdził że mam pęknięty dysk co jest nieprawdą, zalecił lecenie u swojego znajomego rehabilitanta, który jak przyszedłem juz na pamięć wyrecytował mi dokładnie to co powiedział lekarz, nawet bez patrzenia w rezonans i leczył mnie jakimiś śmiesznymi przysiadami i bzdurnymi metodami. Nie polecam kupę pieniędzy przez niego straciłem

Z pełną powagą podchodzi do pacjenta jest kompetentny w słowach i podejściu do pacjenta.Wszyscy moi znajomi skorzystali z mego polecenia i są bardzo zadowoleni. Takich lekarzy nam potrzeba więcej.

Witam! Przykład lekarza który ceni sobie tylko pieniążki a nie zdrowie pacjenta. Nawet gdyby ktoś odchodził z tego świata tuż przed jego oczami, zapewne powiedział by "sorry, ale spieszę się do prywatnego gabinetu, chyba że masz akurat 100zł to z 10 minut Ci poświecę". Pomyśli ktoś, że nieładnie to ująłem ale właśnie mnie podobna sytuacja w szpitalu publicznym zaskoczyła. Nie polecam, nawet najgorszemu wrogowi.

jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej mi przez pana doktora polecam

jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej mi przez pana doktora polecam

Nie wiem jak inni ale ja byłem na wizycie u Pana Doktora. Chodzę z bólem pachwiny , nogi i pleców od kilku miesięcy. Wysłuchał mnie zbadał. Tego nie mogę samego powiedzieć o lekarzach w Ostrowie Wlkp. byłem u trzech chirurgów, dwóch urologów, dwóch neurologów i dopiero poważnie potrkatowano mnie w Gnieznie. Nawet nie mówił nic o zapłaceniu za prywatną wizytę był niezwykle miły i uważnie słuchał.Jak wyszedłem z gabinetu wróciłem się i poszedłem do pani co zapisuje i zapłaciłem 100 zł. Na drugi dzień juz mam termin w szpitalu u tego Pana doktora.Powiem jedno nikt nie umiał mi pomóc a tu tak miła niespodzinka. Dlatego polecam wszystkim tego nie zwykłego i uczciwego człowieka o wielkim sercu dla pacjentów. Wityta i trafność jest wiecej warta niż sto zł. Bo dzięki Temu człowiekowi mam szansę że moja gechenna sie skończy. Gorąco polecam bo lepszego lekarza nie znajdziecie. Pisze to bo jestem wdzięczny temu uczciwemu i dobremu doktorowi. Artur Ostrów Wlkp.

witam serdecznie .jesli chodzi omnie to jestem jak naj dalej od obczernien kogos.Ale z cala swiadomoscia i konsekwencja stwierdzam iz Pan Doktor Wojciech J.jest zwyklym paterakiem ktory patrzy by tylko pociągnac za kieszenie swych pacjentow,nało tego faszerowal ma żone jednym lekiem (conwóleks )przez kilka lat nie probojac innych lekow,to co mi wiadomo ten lek prowadzi miedzy innymi do chorob raka.zasiegnelem paru porad innych lekarzy niedzy innymi z Poznania,ze sa leki tak zwanej nowej generacji,ktore mniej pustosza orgznizm.jesli sie okarze ze ma zona ma nowotwora to z cala pewnoscia zrobie wszystko ...

)przez kilka lat nie probojac innych lekow,to co mi wiadomo ten lek prowadzi miedzy innymi do chorob raka.zasiegnelem paru porad innych lekarzy niedzy innymi z Poznania,ze sa leki tak zwanej nowej generacji,ktore mniej pustosza orgznizm.jesli sie okarze ze ma zona ma nowotwora to z cala pewnoscia zrobie wszystko by Pan Wojciech.J skonczyl tak jak sie nalerzy.Me krodkie odczucie nie czlowiek tylko Biznesmen goniacy kase.niestety jak sie ma tyle dzieci to trzeba pracowac ,ale nie kosztem pacjetow ktorzy zazwyczaj (przepraszam0sa zacofani

Ocena zdecydowanie niedostateczna. Zgłosiłem się do tego Pana z problemem neurologiczno-laryngologicznym. Już po kilkunastu minutach wyraźnie stał się nerwowy. Prawdopodobnie zadawałem za dużo trudnych pytań a następni petenci już czekali. Każda wizyta to 100zł więc trzeba się spieszyć. Na koniec spławił mnie kilkoma wizytówkami do innych lekarzy. Wiele czasu poświęciłem aby dowiedzieć się jak moje schorzenie się nazywa i jak się to leczy. Dopiero od lekarza na forum dowiedziałem się, co mi dolega. Mogę tylko dodać, że 17% ludzi ma tą dolegliwość a z tych 17% ok. 65% ma objawy, ...

Wiele czasu poświęciłem aby dowiedzieć się jak moje schorzenie się nazywa i jak się to leczy. Dopiero od lekarza na forum dowiedziałem się, co mi dolega. Mogę tylko dodać, że 17% ludzi ma tą dolegliwość a z tych 17% ok. 65% ma objawy, które wymieniłem w rozmowie z lekarzem.
Dolegliwości moje są jak najbardziej pochodzenia m.in. neurologicznego czego powinienem się dowiedzieć od neurologa. Jeszcze raz przestrzegam przed tym lekarzem. Widocznie wiedza, którą posiada ten Pan jest bardzo ogólnikowa.

Straszny człowiek, nie wiem jak taki ktoś mógł zostać lekarzem, nie polecam nikomu!

Jak można coś więcej powiedzieć to o tym czy jest on dobrym lekarzem świadczą kolejki do jego gabinetu !!!