lekarz Wojciech Jankowski

Neurolog

Lekarz jest uprzejmy,dba o pacjenta i zawsze poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem.Zdecydowanie polecam.Leczę się u pana doktora 5 lat i zawsze jest niezmiennie uprzejmy.

Nie polecam nikomu! Prędzej zaszkodzi niż wyleczy. Nie potrafił postawić dobrej diagnozy, a co dopiero wyleczyć. W stosunku do mnie był bardzo arogancki - prawdopodobnie dlatego, że była to wizyta publiczna.

Ujmę to po prostu tak: KAWAŁ DZIADA!!!

Ujmę to po prostu tak: KAWAŁ DZIADA!!!

polecam . zawsze mi pomogl. troche zabiegany

polecam . zawsze mi pomogl. troche zabiegany

Będąc na oddziale szpitalnym, w którym doktor Jankowski jest ordynatorem zastałem obraz nędzy i rozpaczy. Rozumiem, że może brakować środków na remont itp., ale podstawowe zasady higieny powinny być zachowane. Takiego obrazu toalet nie spotyka się nawet w miejskich toaletach, a co dopiero mówić o szpitalu. Jak widać sprawdza się powiedzenie jaki ordynator taki oddział. Poza tym doktor zachowuje się jakby posiadł wszystkie rozumy świata, wywyższa się, a jak się okazuje jego wiedza jest nieaktualna. Potrzeba troszeczkę rozwagi i szacunku dla pacjenta. Cieszę się, że zrezygnowałem z opieki medycznej tego doktora i jak się okazało wyszedłem na tym bardzo dobrze. Szczerze odradzam – szkoda zdrowia!

Polecam Wszystkim tego lekarza,naprawdę ze świeca szukać takiego lekarza :)

Polecam Wszystkim tego lekarza,naprawdę ze świeca szukać takiego lekarza :)

Jestem bardzo zadowolona z doktora. Dużo czasu mi poświecił , długo i dokładnie badał. Nie potraktował mnie jak inni lekarze traktują swoich pacjentów. Wytłumaczył wszystko co dotyczyło mojej choroby . Takich lekarzy jak doktor Jankowski się bardzo ceni . POLECAM !!

Takich lekarzy jak doktor Jankowski się bardzo ceni .
POLECAM !!

Świetny lekarz. Bardzo mi pomógł. Mogę śmiało polecić go innym. Nigdy nie widziałem żeby był jak to ktoś wspomniał "chytry".

Osoba całkowicie negatywna. Będąc na oddziale publicznym można się przekonać co ten człowiek sobą reprezentuje. Zależy mu wyłącznie na pieniądzach traktując pracę na oddziale jako "zło konieczne" i tak też traktuje przebywających tam pacjentów. Uważam, że myśli tylko o tym żeby jak najszybciej wyrwać się z oddziału aby móc kasować pacjentów po 100 zł za wizytę prywatną i być może wtedy stara się być dla nich miłym. Najlepszy lekarz to taki który traktuje swoich pacjentów jednakowo, bez względu na posiadany status społeczny czy majątek. Pan Wojciech Jankowski na pewno w moim mniemaniu nie należy to tego typu lekarzy. CZŁOWIEK CHCIWY NA PIENIĄDZE!

Świetny lekarz , miły , kompetentny , rzeczowy. Czułam się wreszcie u lekarza traktowana jak człowiek a nie jak rzecz...