lekarz Wojciech Jankowski

Neurolog

Profesjonalny, traktujacy pacjenta partnersko, konkretny, bardzo dobry specjalista. Lecze się 14 lat i nigdy mnie nie zawiódl. Dzieki doktorowi żyje. Dziękuje.

Dzieki doktorowi żyje. Dziękuje.

jezdze co dwa miesiace jest dobrym lekarzem,pomugł mi ,polecam

jezdze co dwa miesiace jest dobrym lekarzem,pomugł mi ,polecam

Profesjonalista. Lekarz z ogromnym dośwaidczeniem i wiedzą. Mimo to nie wywyższa się i tłumaczy wszystko pacjentowi.

Bardzo Profesjonalny. Przeszłam Dwie operacje Kręgosłupa.zawsze z wielu lekarzy z którymi miałam do czynienia ten był ludzki a jednocześnie kompetentny. cierpliwie objaśniał rodzaj schorzenia. Rysował mi to nawet bym mogła sobie to dokładnie wyobrazić. Dzięki niemu chodzę.

Przyjął mnie tylko ze względu na moją znajomość z innym lekarzem - wtedy był bardzo miły, gdy trafiłam na oddział jego stosunek do mnie zmienił się o 360 stopni