lekarz Wojciech Jankowski

Super Lekarz. Fachowo i indywidualnie podchodzi do pacjenta, zlecając wykonanie potrzebnych badań. Zawsze miły, umie słuchać i odpowiada na każde pytanie.

Czasami mogłoby się wydawać, że młody lekarz może być mniej kompetentny... nic bardziej mylnego... dr Jankowski poraził mnie swoją wiedzą, życzliwością i cierpliwością... uratował mój łokieć, podczas gdy jego kolega wcześniejszymi zaleceniami mógł wyrządzić mi wielką krzywdę... wiem jedno, jeśli kiedykolwiek jeszcze będę potrzebowała ortopedy odszukam właśnie jego... jest naprawdę wyjątkowym i niesamowitym specjalistą... gorąco polecam...AD :) ps. mam nadzieję, że nie wyemigruje :P

ps. mam nadzieję, że nie wyemigruje :P

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami ,bardzo dobry specjalista,uprzejmy ,miły i bardzo cierpliwy pomaga i leczy dokładnie i jako jedyny nie zbywa pacjenta ,można się wszystkiego dowiedziec.I szczera racja inni lekarze powinni brac przykład z doktora, bo w dzisiejszych czasach barkuje takich specjalistów z powołania co Dr.Jankowski ja jestem bardzo wdzięczna za prowadzenie mojego leczenia .Monika B

Jest naprawdę dobrym specjalistą, poświęca pacjentowi dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, każdy problem traktuje indywidualnie. Pacjent czuje sie ważny, a nie traktowany jak przypadek medyczny. ma dużo cierpliwości. polecam

Wspaniały lekarz ortopeda!!!!Świetny specjalista poswięca dużo czasu pacjentowi,tłumaczy chorobę od a do z.Inni lekarze powinni brać z dr.Jankowskiego przykład a nie zbywać pacjenta jak to robią w tym szpitalu.Pomógł wielu ludziom którzy mieli komplikacje po operacji i postawił ich na nogi i nie zostawia pacjenta na lodzie,zawsze znajdzie rozsądne rozwiązanie naprawde polecam .