dr n. med. Wojciech Jasiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Jestem po usunięciu raka z jelita grubego. Udało się Panu Jasińskiemu zachować odbyt na pięć lat. Bliska blizna pooperacyjna przy odbytnicy była przyczyną nietrzymania kału oraz moje lenistwo w wzmacnianiu mięśni odbytu doprowadziła w efekcie do tzw wyłonienia stomii. Cały zabieg jak i rehabilitacja w szpitalu obywały się pod czujnym okiem Profesora. Polecam wszystkim wizyty i porady przedoperacyjne. Pozdrawiam Pan Doktora jak i cały zespół chirurgiczny Szpitala Wojewódzkiego im Kopernika w Koszlinie.

Polecam wszystkim wizyty i porady przedoperacyjne.

Jestem pod opieką doktora Jasińskiego, jako pacjent onkologiczny. Podczas wizyt w poradni, jak i podczas pobytu w szpitalu, otrzymuję dokladne informacje od lekarza na temat przebiegu leczenia. Wszystko wytlumaczone klarownie i ze spokojem. Serdecznie polecam.

Zero empatii, brak fachowych informacji zwrotnych dla pacjenta, brak dialogu. Nikomu nie polecam leczenia i wizyt u tego lekarza. Pacjenci tracą przytomność po wizycie u tego "specjalisty", a ten przyjmuje to jako zwyczajną sytuację i nie widzi powodu do zainteresowania się losem pacjenta. Nie polecam, a wręcz ostrzegam!!

Nie polecam, a wręcz ostrzegam!!

Lekarz bez empatii, mający gdzieś pacjenta. Czekałam na wizytę miesiąc, stresowałam się bardzo. Jak weszłam do gabinetu to nawet na mnie nie spojrzał, siedział przy biurku. Kazał się rozebrać i podejść do jego biurka. A była tam kotara do tego przeznaczona i to on powinien podejść do mnie, ale wolał mnie upokorzyć przy dwóch pielęgniarkach. Dotknął raz i tyle. Proszę przyjść za 3 miesiące. Zero tłumaczenia, nic. Wizyta trwała 2 minuty. Wyszłam z płaczem. Odradzam!!!!

Jestem pod wrażeniem empatii jaką ma ten lekarz w stosunku do pacjenta. Jezdzilam w ostatnim czasie z tatą starszym czlowiem do Pana doktora i jestem mega zaskoczona życzliwością, zainteresowaniem ,empatią i wspaniałym podejściem do taty. Często bywam u różnych lekarzy z tatą i rzadko coś takiego się widzi. Lekarz przez duże L. Pozdrawiam Pana doktora. Córka Henryka Ż

Bardzo nieprzyjemny z zerową empatią do pacjenta jak i do rodziny. Pan doktor z góry ocenia nie znając sytuacji. Uważam, że jest grubo-skórny i nie do końca przykłada sie do swojej pracy/powołania. Pan doktor chyba się wypalił zawodowo........

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta. Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego. Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie i przewidywanych następstwach operacji. PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie
i przewidywanych następstwach operacji.

PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

Nikomu nie polecam tego lekarza wybitnie nie uprzejmy dla pacjentów, omijać szerokim łukiem. Nie oceniam kompetencji oraz wiedzy

Wspaniały lekarz.Wnikliwie opisał jak przebiegac będzie operacja, jak będzie przebiegać okres pooperacyjny.Troskliwy o KAŻDEGO pacjenta.

Wspaniały lekarz operował mojego mężowi raka jelita grubrgo , wspaniały człowiek któremu można zaufać.Dziękuje Panie doktorze w moim imieniu i w imieniu mojego męza