dr n. med. Wojciech Jaszczurowski

Kardiolog

3,1
2,5
2,5

"Ma pan poważnie chore serce i nic nie możemy zrobić. Musi się pan z tym pogodzić. Pana stymulatora tez nie możemy sprawdzić, bo nie mamy takiego urządzenia. Niech sobie pan jedzie tam, gdzie go panu wszczepiono." Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego? Nie rozmawia z chorym. Nie wyznacza do pracy lekarzy prowadzących sam decyduje o wszystkim. Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę - współczuję. Szkoda, że nie ma w gwiazdkach opcji "0"

Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego?
Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę - współczuję.
Szkoda, że nie ma w gwiazdkach opcji "0"

Człowieka który nie powinien być lekarzem. Nie interesuje się pacjentem. Zero wrażliwości i etyki lekarskiej.

bardzo wysokie kompetencje z zakresu kardiologii,w sposób zrozumiały dla pacjenta tłumaczy chorobę oraz sposób leczenia ,po prostu zna się na swojej profesji, jestem jego pacjentem od kilku lat i mogę zdecydowanie polecić.

Bardzo dobry lekarz. Tłumaczy chorobę i leczenie w sposób rzeczowy i zrozumiały. Jest zasadniczy. Jeden z najlepszych kardiologów u jakich byłam. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu.

W zupełności zgadzam się z negatywnymi opiniami o tym lekarzu,jeżeli można go nazwać lekarzem. Zero podejścia i uprzejmości do pacjenta, zero tłumaczenia choroby,co do polecenia,to raczej odradzam.

lekarz w średnim wieku,kompetentny,bardzo duża wiedza z zakresu kardiologi ,bardzo ceni go również mój wujek z NIEMIEC któremu uratował życie w szpitalu wojewódzkim w bielsku-białej

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,rzeczowy,każdego pacjenta,traktuje tak samo ,co w naszych czasach jest co najmniej dziwne

nie podejmuje sie leczenia osób starszych, wręcz przeciwnie uważa,że w pewnym wieku już wogóle nie warto leczyć

Pewny siebie , mało poświęca czasu, nie tłumaczy choroby

Pewny siebie , mało poświęca czasu, nie tłumaczy choroby

odmówił leczenia był bezradny i bezczelny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odmówił leczenia był bezradny i bezczelny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Bielsko-Biała"?

Mickiewicza 23

Jana Pawła II 74