lekarz Wojciech Jędryka

Ginekolog

Najlepszy ginekolog jakiego miałam przyjemność poznać. Bardzo miły i uprzejmy. Podczas wizyty czułam się komfortowo. Szczerze mogę polecić tego lekarza!

Pan Doktor poświęcił mi ponad godzinę czasu, aby dokładnie mnie przebadać, przeanalizować moje wyniki i pokierować co mam zrobić dalej. Inni specjaliści tylko odsyłali mnie dalej, u Pana Jędryki nie poczułam, że się narzucam i wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone, krok po kroku.

jestem na Tak ;) bardzo dobry miły lekarz , wiele razy pomógł , dobrze prowadzi , polecam serdecznie :)

Wspaniały lekarz, prowadził moją ciążę, nie spotkałam jeszcze tak doskonałego fachowca i cudownego człowieka zarazem.

WSPANIAŁY GINEKOLOG DOSWIADCZONY INTELIGĘTNY NIEZASTĄPIONY W SWOIM ZAWODZIE POLECAM WSZYSTKIM KOBIETĄ

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy.

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy.

The best of the best!!!! Kompetentna, zawsze kulturalny, godny zaufania i absolutnie zna sie na tym , co robi!

TAKICH LEKARZY JAK DR.JĘDRYKA JEST JUŻ BARDZO MALO,A SZKODA BO DR,JĘDRYKA JEST REWELACYJNY MIŁY,DELIKATNY ZAWSZE PRZYGOTOWANY DO TEGO ZEBY POMUC PACJENTCE.BYŁY PRZY PORODZIE JAK RODZIŁAM SWOJĄ CÓRECZKE I DOBRZE ŻE BYŁ BO NIE WIEM JAK BY SIE TO SKONCZYŁO.POLECAM WSZYSTKIM PANIA.JA MAM DO DR.JĘDRYKI TAKIE ZAUFANIE JAK DO SIEBIE POPROSTU SUPER LEKARZ

Serdecznie polecam Lekarz przy którym pacjętka czuje że jest ważna a jej problem najważniejszy LEKARZ Z POWOŁANIA Przyjacielski miły uprzejmy.

Najlepszy lekarz! Kompetentny, rzetelny, miły i delikatny. Rodziłam u niego i polecam go wszystkim paniom!

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.