lekarz Wojciech Jędryka

Serdecznie polecam Lekarz przy którym pacjętka czuje że jest ważna a jej problem najważniejszy LEKARZ Z POWOŁANIA Przyjacielski miły uprzejmy.

To jest bardzo dobry lekarz! Polecam Go każdemu jest bardzo delikatny i uprzejmy.

TAKICH LEKARZY JAK DR.JĘDRYKA JEST JUŻ BARDZO MALO,A SZKODA BO DR,JĘDRYKA JEST REWELACYJNY MIŁY,DELIKATNY ZAWSZE PRZYGOTOWANY DO TEGO ZEBY POMUC PACJENTCE.BYŁY PRZY PORODZIE JAK RODZIŁAM SWOJĄ CÓRECZKE I DOBRZE ŻE BYŁ BO NIE WIEM JAK BY SIE TO SKONCZYŁO.POLECAM WSZYSTKIM PANIA.JA MAM DO DR.JĘDRYKI TAKIE ZAUFANIE JAK DO SIEBIE POPROSTU SUPER LEKARZ

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.