dr n. med. Wojciech Jóźwicki

2,9
2,6
2,7
2,7

Diagnozował zbierając bardzo obszerny wywiad, poświęcił bardzo dużo czasu, tłumaczył, dociekał, wyjaśniał. Pomógł ustalić przyczyny i przebieg choroby i wskazał kierunki profilaktyki dla pozostałych członków rodziny. Wyrozumiały i taktowny. Profesjonalista.

Polecam tego doktora. Złoty człowiek. Bardzo rzetelny i doświadczony, potrafi szybko i celnie pomóc pacjentowi trafną diagnozą.

Bez komentarza. Nie mam słów,aby opisać niekompetencje tego Pana.

Bez komentarza. Nie mam słów,aby opisać niekompetencje tego Pana.

Wspaniały lekarz! Ciepły i wrażliwy, bardzo pomocny. Specjalnie zostaje po godzinach, żeby diagnozować. Nie miałem żadnych problemów z odbiorem moich preparatów, a diagnoza była błyskawiczna i celna. Dziwię się bardzo na opinie poprzedników. Albo nie byli nigdy pacjentami CO albo pomylili nazwiska.

Całkowicie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Jest bardzo nieuprzejmy. Na wyniki czeka się przynajmniej miesiąc, a potem okazuje się, że był błędny.

Calkowicie zgadzam się z moja poprzedniczka. Bardzo dlugo czekalam na wynik. Mezowi od razu cos podpadlo. Prosil o wydanie moich preparatow, a dr Jozwicki sie ociagal. W koncu pojechalismy do Warszawy i pokazalismy preparaty panu profesorowi. Okazalo sie, ze diagnoza Jozwickiego byla bledna. Powinnam dostac od razu chemie. Maz chcial podac do prokuratury Jozwickiego, ale ja nie mam juz na to zdrowia. Moze za jakis czas...

W tym roku zachorowałam na raka, przeszłam operację w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Przez jeden wynik, który wykonywany doktor Wojciech Jóźwicki, nie mogłam być leczona dalej. Mimo telefonów ponaglających (moich i lekarza prowadzącego) wynik był po prawie dwóch miesiącach. Jak się ma nowotwór, to liczy się każdy dzień. Teraz nie wiem, co ze mną będzie. Czuję się źle. Gdyby wynik od tego lekarza był wcześniej, to szybciej rozpoczęłabym leczenie. Mam wielki żal do doktora Jóźwickiego, że przez niego mam mniejsze szanse na wyleczenie.