dr n. med. Wojciech Kącki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Dr. Kacki operowal mnie prywatnie w Krakowie w Ortopedicum, usuniecie instrumentarium po skoliozie a takze resekcja zeber tzw. Gibektomia. Zabieg przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, plecki sa prosciutenkie, blizna ladnie sie goi i czuje sie wspaniale. Jak najbardziej polecam, rewelacja, 3 dni po zabiegu chodzilam juz po szpitalu, kolejne 3 doby i wipisalam sie ze szpitala, 2 tygodnie po zabiegu biore 1 tabletke przeciwbolowa dziennie i zyje juz sobie prawie jak przed zabiegiem.. Prosze nie wierzyc ze po zabiegu dochodzi sie do siebie miesiacami, dobry lekarz i klinika stanawia na nogi in no time! Polecam

Byłam u niego dwa razy ze swoim kręgosłupem. Pierwszy raz, gdy pojawiłam się w klinice po raz pierwszy i bardzo życzliwy. Termin operacji załatwił mi za cztery miesiące w przód. Po raz drugi, gdy byłam po operacjach. Mimo, iż nie znał i nie miał przy sobie mojej historii choroby, to bardzo dobrze omówił to, co było na rtg i w rzeczywistości [to co widział u mnie - postawę ciała]. godny polecenia !!!

Świetne podejście, pełen profesjonalizm. Przyjazny i kontaktowy. Polecam

Świetne podejście, pełen profesjonalizm. Przyjazny i kontaktowy. Polecam

pół Polski przejechałam aby dr KĄCKI mnie "naprawił " i udało się...polecam kazdemu znajomemu...fachowośc na maxa...

Pan dr Wojciech Kacki jest bardzo dobrym lekarzem

Pan dr Wojciech Kacki jest bardzo dobrym lekarzem

Bardzo polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy i otwarty . Rzeczowo wyjaśnia chorobę i sposób leczenia.

Bardzo polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy i otwarty .
Rzeczowo wyjaśnia chorobę i sposób leczenia.

fachowa pomoc, profesjonalna, bardzo jestem zadowolona

fachowa pomoc, profesjonalna, bardzo jestem zadowolona

Lekarz bardzo kompetentny i życzliwy tłumaczy schorzenie i wyjaśnia zalecane leczenie. Zdecydowanie godny polecenia dla dorosłych i dzieci.

Doktor Kącki jest wspaniałym lekarzem.Swojej pracy nie traktuje jako obowiązek, ale misję. Pewien orotopeda powiedział że najbliższym czasie czeka mnie wózek- dzięki dr Kąckiemu dalej chodzę,.