lekarz Wojciech Karwowski

RTG, Ginekolog położnik, USG

POLECAM !!!! Prowadziłam trzy ciąże u doktora (czyli już sama ilość mów że jest dobrym specjalistą i godny zaufania)i nie wyobrażam sobie innego lekarza do prowadzenia ciaży , zawsze pomocny uprzejmy

Jedna wizyta i już nie chciałam wracać do tego lekarza. Bardzo lekceważący stosunek do pacjenta, poczucie nieomylności i aroganckie zachowanie. Zapłaciłam niemało za prywatną wizytę, po której wyszłam załamana traktowaniem przez tego lekarza. Burkał coś pod nosem, narzekał, wygłaszał niemiłe uwagi. Jak dla mnie nieprzyjemna osobowość, która wprowadza nerwową atmosferę. Nie polecam.

Odradzam tego lekarza !! Bardzo nie miły, miałam wrażenie że jest w pracy za kare i nie słucha co pacjentka ma do powiedzenia.

Świnie pasać a nie udawać lekarza. Ignorant i przemądrzały gbur. Wizyta bardzo niekomfortowa, jest mistrzem w gnojeniu. Pozostał stres i ogromne rozczarowanie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko na najwyższy poziomie. Niektorzy lekarze powinni brać lekcje profesjonalizmu od Pana Doktora. POLECAM!!!!!!

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Na pierwszą wizytę i każdą kolejną. Profesjonalny, kulturalny, wyrozumiały, potrafi i zażartować (stosownie), i wesprzeć w momencie strachu. Zdecydowanie najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia i mam nadzieję, że już dożywotnio mój lekarz prowadzący.

Najlepszy lekarz ginekolog, do jakiego chodziłam. Kompetentny, kulturalny, uśmiechnięty, sympatyczny, wszystko wyjaśnia bardzo dokładnie. Bada bezboleśnie i sprawnie, doskonale rozładowuje atmosferę. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

WSPANIAŁY LEKARZ .PODCZAS PIERWSZEJ WIZYTY CZUŁAM ŻE MOGĘ MU ZAUFAĆ , POWIEŻYĆ PROWADZENIE CIĄŻY .W JEGO OCZACH JEST SPOKÓJ , WYSTARCZY SPOJRZENIE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI , ZDENERWOWANIE ZNIKA .POTRAFI PODJĄĆ SŁUSZNĄ DECYZJĘ W DOBRYM CZASIE. MOJE CIŚNIENIE PODCZAS WIZYTY BYŁO ZAWSZE WYSOKIE - MOŻE TO JEGO UROK OSOBISTY?P0LECAM .ŻADKO SPOTYKA SIĘ TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA.

Godny zaufania i polecenia,dba o dobro pacjentki .Zawsze pogodny i umiejący podtrzymać na duchu.

To pierwszy lekarz, który przy pierwszej wizycie przedstawił mi się i podał mi rękę. Byłam w głębokim szoku, to się naprawdę rzadko zdarza.