lekarz Wojciech Kawiorski

Nie mam dobrej opinii po 3 wizytach u tego lekarza. Znalazłem się u niego z bólem w dolnej części brzucha. Wysłał mnie na kolonoskopię która wyszła dobrze dał mi leki na jelito drażliwe. Poszedłem prywatnie poza lux do gastrologa i po gastroskopi wyszła u mnie grzybica żołądka i helicobacter. Bóle jelita są od tego. Zacząłem leczenie i czuje się wreszcie dobrze.

Chciałam przede wszystkim podziękować Panu doktorowi za godne potraktowanie mnie jako pacjenta podczas badania. Rektoskopia nie jest ani przyjemna ani mila dla badanego. Cierpliwie wyjaśniał podczas badania każdy nowy krok, wspierając mnie psychicznie. Nie odczulam podczas badania ani dyskomfortu fizycznego ale również psychicznego. Cierpliwie, jasno, kompetentnie wyjaśnił również wyniki badan oraz dalsze leczenie.