dr hab. Wojciech Kiebzak

Rehabilitant

Przed wizytą u Profesora Kiebzaka warto zadać sobie pytanie czy jako rodzic chcemy mieć realny wpływ na sprawność fizyczną naszego dziecka, czy oczekujemy że specjalista rehabilitacji będzie z nim ćwiczył. Dlaczego? Pan Profesor diagnozuje dziecko, pokazuje i uczy rodziców jak poprzez codzienną pielęgnację (noszenie, odpowiednie zwracanie się), ćwiczenia i stymulację można pomóc dziecku rozwijać się prawidłowo. Trafiliśmy pod skrzydła Profesora zaraz po urodzeniu córeczki. Otrzymaliśmy instrukcję jakie ćwiczenia i stymulację mamy wykonywać, co więcej zostaliśmy dokładnie przeszkoleni jak to robić. Nie było łatwo, to nasze pierwsze dziecko i mówimy o ...

Trafiliśmy pod skrzydła Profesora zaraz po urodzeniu córeczki. Otrzymaliśmy instrukcję jakie ćwiczenia i stymulację mamy wykonywać, co więcej zostaliśmy dokładnie przeszkoleni jak to robić. Nie było łatwo, to nasze pierwsze dziecko i mówimy o pracy z niemowlakiem, którego obsługi dopiero się uczyliśmy. To nie jest łatwa sprawa dla matki czy ojca wykonywać m. in. stymulację Vojty na swoim dziecku, ale dzięki Profesorowi który służył nam wsparciem i dał przysłowiowego kopa, nabraliśmy pewności siebie w naszych działaniach i nasza córka super się rozwija!
Uważam, że Pan Profesor jest wybitnym specjalistą, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest pomocny i konkretny. Bardzo dużo daje od siebie, ale też oczekuje od rodziców zaangażowania. Bardzo się cieszę, że mamy możliwość korzystania z pomocy Pana Profesora i jego zespołu. Wiem, że dzięki temu wspieramy prawidłowy rozwój fizyczny naszej córki, która teraz w super tempie nabywa nowe umiejętności, mimo początkowych zaburzeń.

Bardzo polecam! Profesor Kiebzak ma ogrom wiedzy, dużo cierpliwości i jest bardzo oddany małym pacjentom. Jeśli chodzi o skuteczność terapii to podkreśla, że największy sukces zależy od zaangażowania rodziców. To my, w domu, musimy popracować żeby to wszystko miało sens! Na szczęście pan profesor bardzo rzetelnie pokazuje i tłumaczy wszystkie zalecenia i ćwiczenia, dodatkowo daje instrukcje na kartce żeby o niczym nie zapomnieć i zawsze mieć pod ręką ściągę 😊 Jeśli rodzic ma z czymś problem, pan profesor jest dostępny pod telefonem i zawsze chętnie wytłumaczy, przypomni co trzeba. Nie mogliśmy z córką trafić do lepszego specjalisty! Z całego serca polecam!

Profesor jest wybitnym specjalistą. Nie tylko postawił dobrą diagnozę i zaproponował odpowiednie ćwiczenia do pracy z noworodkiem w domu, ale dodatkowo wszystko nam cierpliwie wytłumaczył. Dzięki wizycie u Profesora wiemy z mężem, gdzie popełnialiśmy błędy np. w noszeniu dziecka, które nieuświadomione mogły spowodować dużo poważniejsze schorzenia. Bardzo polecamy.

Polecam dr. Kiebzaka pomógł mojej córeczce z asymetria ułożeniowa , stosowaliśmy się do zaleceń i pierwsze efekty były już widoczne po 2 tygodniach , ale trzeba również ćwiczyć w domu i nie odpuszczać. Profesor jest konkretny i świetny w swoim fachu. Widać że zależy mu na dobru dziecka. Pozdrawiamy.

Polecam Pana Profesora z całego serca! Pan Profesor prowadzi moją córkę od trzech miesięcy i dzięki stosowaniu się do jego zaleceń córka zaczęła robić ogromne postępy! Pan Profesor jest bardzo konkretny, rzetelny, zaangażowany w proces terapeutyczny, fachowiec i pasjonata w swojej dziedzinie. Efekty pracy z dzieckiem oceniane są na każdej wizycie, ewentualne wątpliwości rozwiewane i tylko cierpliwa i regularna praca z dzieckiem zaowocuje pozytywnymi zmianami.

Jestem studentką fizjoterapii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i przez ostatnie pół roku miałam możliwość odbycia wolontariatu w Klinicznym Zakładzie Rehabilitacji Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach kierowanego przez Profesora Wojciecha Kiebzaka. Podczas wolontariatu dostałam możliwość uczestniczenia zarówno w wizytach ambulatoryjnych jak i konsultacjach na oddziałach szpitalnych u Pana Profesora. Na każdej z wizyt czy konsultacji Profesor z pełnym profesjonalizmem prowadził badania, analizował oraz dobierał odpowiednią terapię, dopasowując wszystkie zalecenia indywidualnie do pacjenta. Profesor w doborze terapii łączy metody Vojty, NDT Bobath, Si. Coś co warto zaznaczyć ...

Podczas wolontariatu dostałam możliwość uczestniczenia zarówno w wizytach ambulatoryjnych jak i konsultacjach na oddziałach szpitalnych u Pana Profesora. Na każdej z wizyt czy konsultacji Profesor z pełnym profesjonalizmem prowadził badania, analizował oraz dobierał odpowiednią terapię, dopasowując wszystkie zalecenia indywidualnie do pacjenta. Profesor w doborze terapii łączy metody Vojty, NDT Bobath, Si. Coś co warto zaznaczyć - każdy z pacjentów czy opiekunów jest informowany o podstawach, z wytłumaczeniem co, jak i dlaczego powoduje dany skutek i jak można danym problemom zapobiegać. W przypadku potrzeby przeznaczenia dłuższego czasu na wyjaśnienie terapii czy zaleceń - zawsze fizjoterapeuta z zespołu zostawał i starał się, by wytłumaczyć każdy szczegół. Do Pana Profesora przyjeżdżają doktorzy z całej Polski, którzy chcą się rozwijać i nabywać nowe umiejętności. W trakcie wolontariatu mogłam uczestniczyć w wielu procesach rehabilitacyjnych, których pozytywne skutki utwierdziły w przekonaniu, że prowadzona terapia ma prawdziwą wartość.
W szpitalu każdy dzień był pełen zaangażowania, pasji oraz pracy dla dobra pacjenta.
Jestem wdzięczna za taką możliwość rozwoju.
Zuzanna Broczkowska

Profesor Kiebzak to człowiek o złotym sercu, uprzejmy, wszystko szczegółowo tłumaczy i upewnia się czy rodzice zrozumieli zalecenia. Poświęca ogrom czasu pacjentom, syn został zdiagnozowany na pierwsze wizycie i na każdej kolejnej widać ogromna poprawę dzięki zaleceniom które zlecił Profesor. Nie ma lepszego specjalisty!

Lekarz z powołania! Bardzo szybka, trafna diagnoza oraz rehabilitacja, która zdziałała cuda☺️. Zawsze polecam znajomym.

Pan Profesor to niezwykle uprzejmy i znakomity specjalista. Z szacunkiem podchodzi dla każdego człowieka i zawsze przyjaznym uśmiechem wita się z każdym. Jest specjalistą w swojej dziedzinie, co potwierdza jego wkład i zaangażowanie w każde zadanie, którego się podejmuje. Ponadto, w jasny i ciekawy sposób przekazuje wiedzę innym.

Jeżeli chcesz pomóc swojemu dziecku to nie ma lepszego specjalisty w świętokrzyskim. Efekty są jednoznaczne i potwierdzają, że warto polecić Pana doktora. Należy wziąć pod uwagę, że Pan doktor bedzie wymagał od Ciebie pracy z dzieckiem więc jeśli na prawde zależy Ci na zdrowiu pociechy to nic strasznego. Na wizytę trzeba zabierac rękawiczki jednorazowe i maseczkę.

Efekty są jednoznaczne i potwierdzają, że warto polecić Pana doktora.

Na wizytę trzeba zabierac rękawiczki jednorazowe i maseczkę.