Jeździłem kilka razy do doktora, mój przypadek ocenił na masakryczny, miałem na stopach brodawki. Jak stwierdził okołopaznokciowe, bez żadnych badań z krwi i konsultacji odrazu zrobił mi zabieg mrożenia i laserowego wypalania. Doktor zalecił mi zastosowanie skarpetek złuszczających na noc i jak stwierdził najlepiej żeby je mieć kilka godzin, gdzie takie skarpetki w moim przypadku brodawki roznoszą na całe stopy. Zostałem źle zdiagnozowany, dostałem od doktora skalpel gdzie miałem oczyszczać SAM rany po mrożeniu brodawek i na świeże rany zalecał mi stosowanie kwasu który miałem od doktora. Na stopach miałem pęcherze i niesamowity ból. Jak się okazało z czasem na konsultacji u Podologa nie były to brodawki okołopaznokciowe tylko brodawki wirusowe i Doktor Kiełek tylko pogorszył mój przypadek. Z każdą kolejną wizyta miałem ich co raz więcej. Nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto. Dobrze że trafiłem do innego specjalisty, który w pierwszym kroku zalecił mi badanie krwi, wyleczył mnie bezboleśnie bez mrożenia i wypalania brodawek. Ocena 1/10

Naprawdę świetny lekarz. Jechałem do niego na wizytę ponad 100 km i było warto. Podczas wizyty dokładnie nakreślił problem i w jaki sposób zostanie podjęte leczenie. Widać że naprawdę zna się na rzeczy, w dodatku bardzo miły i sympatyczny. Najważniejsze że pomógł w 100%

Kompetentny, zbudza sympatię... czego chcieć więcej.

Kompetentny, zbudza sympatię... czego chcieć więcej.

Kompetentnie, życzliwe, z pełnym wytłumaczeniem, wiadomo, że odpłatnie, ale bez naciągania i zdzierstwa. Super. FAJNIE że w Lublińcu may taki gabinet

Wspaniały lekarz. Radzi co robić, tłumaczy terapię, przedstawia wszystkie za i przeciw. Miły, taktowny, kompetentny. Za mało takich lekarzy.

No wiecie co ale 5,0 toooo stanowczo za wysoko ...stawiam na 3,5...taaak to odpowiednia ocena. Jola

Wspaniały chirurg, zrobił bardzo fachowe USG co potwierdziło się w dalszych badaniach, uprzejmy i taktowny.