prof. Wojciech Kloc

Traumatolog, Neurochirurg

2,7
2,4
2,7

Zatrzymał się mentalnie w epoce PRL, łącznie z metodami leczenia. Jeśli szukacie lekarza, to nie szukajcie starych lekarzy. Najnowocześniejsze metody leczenia to dla niego obca rzecz.

Dwa tygodnie temu Pan Profesor operował mi oponiaka. Od samego początku w sposób bardzo profesjonalny i z dużym zaangażowaniem zajął się mną jako pacjentką. Panie profesorze, dziękuję za w 100% udaną operacje i za danie mi kolejnej szansy na normalne życie. Jest Pan wyjątkowym i niezwykle oddanym pancjetom lekarzem. Jeszcze raz, z całego serca, dziękuję.

10 min na pacjenta i 200zł w drzwiach wejściowych ,gabinet w norze od podwórka . Profesor bardzo nisko się ceni choć cena i tak niewspółmierna do jakości usługi. Czas kończyć karierę .

Jestem zwykłym, szarym obywatelem "z ulicy" i wobec mnie człowiek z wielkim sercem, a bardzo skomplikowaną i wielogodzinną operację kręgosłupa (09.12.2021) przeprowadził perfekcyjnie, niczym artysta odgrywający swój popisowy numer. Jestem pod wielkim wrażeniem i z całego serca dziękuję za naprawienie mnie, przywrócenie do zdrowia i danie nadziei na kolejne kilkadziesiąt lat cieszenia się urokami życia. Panie profesorze... DZIĘKUJĘ!

Panie profesorze... DZIĘKUJĘ!

Do Pana profesora Kloca trafiłam z problemem kręgosłupa lędźwiowego. Pan profesor poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, obejrzał płytkę, odpowiedział na wszystkie pytania, napisał zalecenia, obejrzał dodatkowo płytkę z MRI stawu kolanowego, udzielił pomocnych wskazówek. Miły, uprzejmy, uśmiechnięty człowiek. Jestem bardzo wdzięczna. Z wyrazami szacunku Tatiana S.

Z wyrazami szacunku
Tatiana S.

Przestrzegam przed typ rzeznikiem i kłamcą.Niestey ale przez zaniedbanie i kłamstwo Kloca jestem teraz inwalidą i mam niedowład stopy.Bardzo niemiły,oschły typ z pod ciemnej gwiazdy,nastawiony tylko na kase,totalny brak empatii.Ma lekceważący stosunek do pacjena i nic sobie nie robi z ludziego cierpienia i tego że przez niego ktoś może zostać inwalidą.Z łaską przejżał w ogóle badania gdy zwróciłem mu uwage czemu wszystkich nie przejżał,cham."Doktor"oklamał mnie że będzie mnie operował za 3 miesiące,telefon dostałem po ponad 3,5 roku od wizyty u niego.To była bardzo pilna sprawa.Po 1,5 roku czekania załatwiłem sobie zabieg gdzie indziej,niestety był przeprowadzony za pózno i jestem inwalidą,nerw juz się nie zregenerował.Kuleję na jedną stopę i mam jej niedowład.Oby karma wróciła Kloc i żeby spotkało ci to samo oszuscie!!!

Witam, dzisiejsza wizyta u P.Kloca trwała 2 minuty. Nic się nie dowiedziałem. Do Kloca kazał mi iść P. Zawadzki,który twierdził że mój kręgosłup jest bardzo zniszczony i nadaje się na operację . Nie kazał mi się schylać, robić gwałtownych ruchów itp. A P.kloc mówił że mam poćwiczyć i przejdzie. Ból mam już 3 miesiące i zero poprawy. porażka. Oczywiście P.Kloc kazał teraz iść do P . zawadzkiego. NIE POLECAM P. KLOCA!

Witam,
NIE POLECAM P. KLOCA!

Przez niekompetencje tego"lekarza"jestem inwalidą.Okłamał mnie że jestem wpisany na listę do zabiegu kręgosłupa i ze zabieg będę miałe w ciągu paru miesięcy.Czekałem póltorej roku z przepukliną kręgosłupa a okazało się ze wcale nie jestem na tej liście i że nic nie przyśpieszył jak obiecał.Operację zrobiłem w innym szpitalu po 3 miesiącach od zgłoszenia się do niego.Przez 1,5 roku czekania i cierpienia mam niedowłąd stopy i problemy nawet z chodzeniem.Poza tym"lekarz"bardzo chamski,nieuprzejmy,nawet nie przejrzał wszystkich badań i wizyta prywatnie z 200zł trwała 5 min.Traktuje pacjenta jak bydlęcie w ubojni.Liczy się tylko kasa i następny proszę.Stanowczo odradzam,chyba że chcecie skończyć na wózku inwalidzkim

Miałam upiorne bóle kregosłupa. Trafiłam do niego już z kompletem badań, po wielu miesiącach leczenia. Wizyta trwała z 5 minut obejrzał zdjęcia i płytkę i stwierdził, że prawdopodobnie to nowotwór, bo jeden krąg jest pusty w środku. Po tygodniu już miałam zrobioną cementoplastykę w PCT, po miesiącu wynik : komórek nowotworowych nie stwierdzono. Od tego czasu zero bólu i zero problemu. Mało sympatyczny, mało empatyczny ale konkretny i rzeczowy. Ceni swój a przy okazji pacjentów czas. Polecam.

Dzisiaj miałem wizytę u tego ( wogóle nie wiem jak go nazwać-pseudo neurochirurg),mianowicie jestem po operacji L5S1 ,zrobiłem rezonans magnetyczny po operacji z kontrastem w opisie są niepokojące wyniki,które się oczywiście potwierdzają (wizyta u innego neurochirurga) ale wchodząc do gabinetu Kloca nie dość ,że się spóźnił to jeszcze się przeciągał ,tak wielce zmęczony.Włożył płytkę do komputera i dosłownie po 10 sekundach już wiedział że wszystko jest ok , siedząc na przeciwko, widziałem ,że wogóle nic nie pokazało na monitorze(w takim czasie nie możliwe) ,jednak zwróciłem mu uwagę to się wielce zbulwersował i zaczęła się ostra wymiana zdań ,oczywiście pokazałem mu opis i powiedziałem o wizycie u innego neurochirurga .......Dziad Dziad i jeszcze raz Dziad NIE POLECAM WIZYTA TRWA U NIEGO MAX 5 -8 minut i 150 zł płatne z góry tak bym w życiu nie zapłacił.