lekarz Wojciech Klonowski

3,9

Jak czytam negatywne opinie o Panu Doktorze, to zastanawiam się, czy mowa o tym samym stomatologu. jestem po założeniu 4 koron na przodzie, przy czym jednego zęba Pan doktor leczył mi kanałowo przez korone kilka lat temu i jest dobrze, mostek zrobiony przez Pana dr. trzyma się prawie 10 lat i nie ma najmniejszych problemów. Pół godziny na pacjenta to mało? Zabieg laparoskopii z uśpieniem trwa 45 minut, nie wiem czego pacjenci oczekują od lekarzy. Jeśli ktoś ma kompetencje i doświadczenie to może zrobić coś szybko i bardzo dobrze.

Profesjonalny, miły, cierpliwy, konkretny stomatolog i bardzo kulturalny człowiek, serdecznie polecam.

Dentysta Klonowski poswieca pacjentom tyle czasu ile potrzeba, dokladnie jak mistrz rzezbi wszystkie wypustki w wypelnieniach. Polecony mi zostal przez kolezanke i bardzo sie ciesze poniewaz odbudowal mi zeba po rozsadnej cenie. cierpliwy delikatny troszke gadula ale opowiada o zebach i innych powiazanych sprwach, polecam!

Dobry, rzetelny specjalista oraz uprzejmy i kulturalny człowiek. Leczy u niego zęby cała moja rodzina, ja i kilku znajomych z pracy. Polecam.

Uważam,że Pan Klonowski jest świetnym dentystą.Leczę u niego zęby już z 10 lat,zresztą mój mąż też i jesteśmy bardzo zadowoleni.Bardzo polecam wszystkim dr,jest bardzo dokładny i poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu na ile dane schorzenie tego wymaga.

Naprawdę kocha swój zawód. Jedyny stomatolog u którego czuję się pewnie!!!!

Naprawdę kocha swój zawód. Jedyny stomatolog u którego czuję się pewnie!!!!

Zdecydowanie odradzam lek.stom Wojciecha Klonowskiego. Powierzylem mu swoejgo zeba z nadzieja profesjonalnego wykonania, milego podejscia do pacjenta. Pan dr rozczarowal mnie calkowicie, poniewaz przedluzal ilosc wizyt ile tylko mogl,za kazdym razem za oplata. Wynajdywal przerozne schorzenia ktorych po pozniejszej konsultacji z innym lekarzem nie mialem a co najgorsze nie wiedzial jakich srodkow uzywa do znieczulen! Nie mowiac o ostatecznej odbudowie mojego zeba, ktora pozostawia wiele do zyczenia bowiem ani estetyka ani sposob wykonania nie mozna uzanc za profesjonalne.Ale coz sie dziwic skoro dr tylko 30 min poswieca dla kazdego pacjenta, a przez taki czas nie ejst w stanie wykonac swoich obowiazkow nalezycie.Zdecydowanie odradzam. Szkoda zebow, czasu oraz duzej ilosci pieniedzy! Partacz i naciagacz.

Po prostu pomógł mi w sprawie z która nie radzili sobie inni lekarze. zab jest już kilka lat,a miał być usunięty.Wczoraj robiliśmy zdjęcie i wszystko jest w porządku

To dobry lekarz.Chce mu się zastanowić co dolega pacjentowi.Nie działa zbyt pochpnie.Zgłosilem sie z bólem zęba.Koszt to wizyta i znieczulenie(50 zł)

Niestety Pan Klonowski przede wszystkim nastawiony jest na zarobek a nie na profesjonalne wykonanie zabiegu. Niekompetentny, brak mu podstawowej wiedzy, nie zwraca uwagi na estetykę, nie dobiera odpowiedniego do zęba koloru, ani nie nadaje odpowiedniego kształtu, tak że nawet laik zauważy zrobioną przez niego plombę a przecież estetyka to jedna z najważniejszych rzeczy. Plomby zrobione przez Pana Klonowskiego są bardzo nietrwałe, do wymiany po około roku do dwóch. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.