Wojciech Klukowski

2,4
1,9
2,1
1,9

Najgorsza wizyta w moim życiu. Zostałam skrytykowana przez tego człowieka, za to że jestem w nieformalnym związku a jego zdaniem jest wzorzec, którym powinno się postępować - maksymalnie rok narzeczeństwa i ślub. Zamiast skoncentrować się na problemie z którym przyszłam przez większość czasu ten człowiek koncentrował się na moim udanym i stabilnym związku, z ikoną Świętej przypiętą do marynarki, próbował wmówić mi, że problemem jest to że nie jestem mężatką i moja sytuacja jest chwiejna po czym stwierdził, że czas się skonczyl i jeśli mam ochotę dowiedzieć się więcej o moim problemie żebym"kiedyś przyszła". Traktował mnie bardzo obcesowo. Nie nazwę tego człowieka lekarzem i nikomu nie polecę.

Ten pan dr ma o sobie takie mniemanie jakby zjadl wszystkie rozumy. Nie mozna użyć żadnych swoich argumentów. Poprostu kazda minuta tam byla dla mnie trauma

Porażka!!! Totalna ignorancja pacjenta i jego problemów. Domorosłe porady w stylu "życie jest smutne i do tego trzeba się przyzwyczaić." Nie wykazał najmniejszego zainteresowania nie mówiąc już, że nie ma żadnego terapeutycznego podejścia do pacjenta. To on powinien być leczony i to w zakładzie zamkniętym bez możliwości kontaktu z innymi. Wizyty u niego mogą doprowadzić do tragedii.

Straszny lekarz i człowiek, z snobistycznym podejściem do pacjentów. Zero profesjonalizmu i prawdziwej mądrości. Ponieważ nie mam wyższego wykształcenia, ten beznadziejny lekarz traktował mnie jak śmiecia-innych tez. Nie polecam!

Jest OK. Dobrze tłumaczy, pozwala wybrać najlepsze rozwiązania.

Jest OK. Dobrze tłumaczy, pozwala wybrać najlepsze rozwiązania.

Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam, przerażający, a nie piszę tego jako pacjent tylko jako odwiedzająca bliska osoba, nie potrafil rozpoznać depresji!!! Zimny człowiek. Nie byl łaskaw porozmawiać z bliskimi o stanie pacjenta, nie mówiąc już o rozmowie z tym ostatnim! Taki ktoś nie powinien leczyć ludzi.

Dziwią mnie te niepochlebne komentarze nt. doktora Klukowskiego. Miałam przyjemność brać udział w terapii prowadzonej przez doktora ( doktor nie jest wyłącznie psychiatrą dziecięcym ) i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistą; długo ze mną rozmawiał, nakreślał problem, podsuwał propozycje, jak się za niego "zabrać" itd. - naprawdę zrozumiale, na przykładach, poprzez porównania. Nie sposób tu opisywać tego dokładnie. Byłam zaskoczona, że poświęcono mi tak dużo uwagi, czasu, zaangażowania..., a przecież nie byłam jedyną pacjentką szpitala, w którym leczy się i prowadzi terapie bezpłatnie ( tzn. w ramach ubezbieczenia ). Ktoś powyżej wspominał o krytyce, którą otrzymał od doktora. Oczywiście, że jest i krytyka, ale konstruktywna! Ma motywować do zmian i ja osobiście czuję się oświecona i zmotywowana.
Żałuję, że nie mam już możliwości udziału w zajęciach z doktorem; pacjent zyskuje dzięki nim naprawdę wiele.

Jedynie pytanie o spełnienie moich oczekiwań oceniłam na mniej niż 5, a to wyłącznie dlatego, że nie znam do końca swoich własnych oczekiwań; trudno winić za to doktora, prawda?

Dziwna wizyta. Właściwie to czułam się jak na ławie oskarżonych przed prokuratorem nie cierpiącym kobiet a przecież przyszłam po pomoc z moim dzieckiem, które kocham. Miałam wrażenie , że lekarz jest zachwycony sam sobą. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam tego lekarza!!!!! W ciągu 15 minut wizyty powiedział mi że jestem złą matką a dziecko nie jest chore tylko niegrzeczne i niewychowane. A opinia z poradnii psychologiczno-pedagogicznej jest wystawiona po znajomości. On nie widzi w dziecku takiego upośledzenia jak jest napisane.

FACET MOZE DUŻO WIE ALE NIE POTRAFI PRZEKAZAĆ TEGO!!! MOŻE POWINIEN SIE ZAJĄĆ TERAPIĄ UZALEŻNIEŃ!!!!