dr n. med. Wojciech Kluszczyk

Ginekolog

O doktorze Kluszczyku dowiedziałam się drogą pantoflową. Znajomi mi go polecili no i poszłam. Jestem z okolic Wodzisławia. Nie wiedziałam, że tutaj mamy tak dobrego lekarza do spraw leczenia niepłodności. Słyszałam o doktorze jeszcze jak był ordynatorem, ale później nie wiedziałam co robi. Z mężem staraliśmy się o dziecko od 1,5 roku i już myślałam o dojazdach do innego województwa... do specjalistycznej kliniki. Nie wiedziałam, że mam ją ppod nosem. Albadt od dr Kluszczyka - polecam gorąco! Diagnostyka, leczenie, prowadzenie ciąży - wszystko w jednnym miejscu. Już po pół roku leczenia byłam w ciąży :)

Na pewno godnny polecenia. Co do kompetencji i zaufania do wiedzy Dr Kluszczyka nie mam żadnych wątpiwości. To samo z wytłumaczeniem mi mojej choroby oraz całego procesu leczenia. Bardzo podobało mi się to, że w jednym miejscu mogłam zrobić wszystko - od badań, przez zabiegi, aż po cały proces leczenia, później monitorowania ciąży. TO naprawdę ułatwiało sprawę. Gabinet, w sumie wszystkie trzy, bardzo dobrze wyposażone, doktor uprzejmy :) ma swój charakter, ale jest naprawdę w porządku człowiekiem. Wszystkim dziewczynom, które jeszcze się zastanaawiają chciałabym powiedzieć, że nie ma na co czekać tylko jeśli macie jakieś problemy to polecam z całą odpowiedzialnością doktora Kluszczyka!

Jak dał sobie radę z takim trudnym przypaddkiem jak mój, to da sobie radę z każdym :) nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak mój poprzedni ginekolog mi zaszkodził. doktor Kluszczyk mnie "ponaprawiał" i dziś jestem szczęśliwą mamą :)

trafilam do doktora Kluszczyka po tym jak poroniłam dwie poprzednie ciąże, teraz cieszę się małą parką urwisów - bliźniaki :)

Polecam wszystkim doktora . Jest dokladny uprzejmy I mozna na nim polegac. Prowadzil moja drugs ciaze I wszystko bylo w porzadku a w pierwszej chodzi lam do innego lekarza I dziecko urodzilo sie jako wczesniak w 33 tyg. Polecam jeszcze raz , Nie zawiedzie was !

Bardzo dobry lekarz, zna się na tym co robi w 100%. Godny zaufania i bardzo rzeczowy. Co do kosztów za wizyty prywatne to standardowe. Bardzo dziękuje Panu dr. Kluszczykowi za, to że mogę się cieszyć ciąża i zawsze potrafi rozładować mój stres. Inni lekarze olali mój problem i twierdzili "tak musi być". A poczucie humoru jak najbardziej mi odpowiada :) Pozdrawiam!

Witam nazywam się Beata Blukacz mam troje dzieci.Trzecia ciąża była zagrożona i gdyby nie dr.Wojciech Kluszczyk to nie wiem jak by się skończyła .Bardzo się cieszę że zaufałam i nie rodziłam w Zabrzu(moje miasto rodzinne ) a w WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM. Obecnie mieszkam nad morzem i do ginekologa ....TYLKO DO DOKTORA KLUSZCZYKA.... (przy okazji odwiedzam rodzine) pozdrawiam serdecznie wspaniałego lekarza i człowieka p.dr.W.Kluszczyka mam nadzieję że wszystkie negatywne opinie które pojawiają się nie będą brane pod uwagę.(www.beatablukacz.pl) to nie sztuka oczerniać ANONIMOWO!!!!

pozdrawiam serdecznie wspaniałego lekarza i człowieka p.dr.W.Kluszczyka
to nie sztuka oczerniać ANONIMOWO!!!!

bardzo dobry lekarz polecam nie zmienilabym go na zadnego innego chodze do niego od dluzszego czasu jest uprzejmy przedewszystkim zna sie na swojej pracy wie co robi zawsze jestem zadowolona nigdy nie bylo sytuacji zebym raz nie wiedziala co mi dolega zawsze wyjasnia jasno i konkretnie

CZY ZA WIZYTE U TEGO LEKARZA SIE PŁACI?? MOŻNA IŚĆ DO NIEGO DARMOWO?!

CZY ZA WIZYTE U TEGO LEKARZA SIE PŁACI??
MOŻNA IŚĆ DO NIEGO DARMOWO?!

Super! Prowadził moje dwie ciążę - pełne zaangażowanie, wsparcie, czas. No i to poczucie humoru - gratuluję błyskotliwości i inteligencji.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Czerwionka-Leszczyny"?

Roman Świerczyna

Wolności 11
44-230 Czerwionka-Leszczyny
pl. Wolności 2
44-200 Rybnik
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski