lekarz Wojciech Kochaj

3,3
2,9
3,7

Pan dr Kochaj jest ordynatorem w BCO na oddziale ginekologii onkologicznej. Leżałam na tym oddziale i mogę stanowczo stwierdzić, że jest świetnym specjalistą i bardzo konkretną osobą. Rozmawia z pacjentem tyle ile tego wymaga jego stan. Odniosłam wrażenie że jest skromnym, bardzo dobrym człowiekiem. Nie pasuje do powszechnych opinii o lekarzach. Polecam.

Nie pasuje do powszechnych opinii o lekarzach. Polecam.

Świetny fachowiec,konkretny,dokładnie tłumaczy ,nie rozczula się, ale wprowdza spokój bo powoli bez pośpiechu wykonuje badania i wpisy. Dla mnie rewelacja , polecam szczerze !!!

Dla mnie rewelacja , polecam szczerze !!!

Uważam, że lekarz jest od leczenia a nie od bycia miłym. Bardzo konkretny fachowiec, pomocny i rzeczowy. POLECAM !!!

Stanowczo nie polecam !!!!!!!!!!!!!!Lekarz do pacjenta odnosi sie bez szacunku i jest gburowaty!!!!!

jedyny lekarz, ktory od razu postawil trafna diagnoze. bardzo rzeczowy i kompetentny!!! troszczacy sie o pacjeta!!!! jest ordynatorem w szpitalu onkologicznym na oddziale ginekologii, wiec to moze juz wiele o nim powiedziec... przez wszystkie pacjentki bardzo tam chwalony. bardzo dobry specjalista, jeden z lepszych w BB!!!!

jedyny lekarz, ktory od razu postawil trafna diagnoze.

Bardzo dobry specjalista warty polecenia . Nie owija w bawełnę krótko na temat .

przez kilka miesięcy chodziłam na wizyty do tego lekarza, właściwie moja wizyta ograniczała się do przepisania przez Pana Doktora tabletek antykoncepcyjnych. Gdybym sie nie upominała nie badałby mnie wcale. gdy zaproponowałam badanie piersi był zdziwiony i jakby niechetny... a co do tabletek - na recepcie - zapewne dla swojej wygody - przepisywał po 3,4 opakowania na kilka miesięcy, aby mieć pacjentkę z głowy... zrezygnowałam, szkoda czasu na takie wizyty... odradzam.

Trafiłam tam z polecenia. Konkretny. Wyznaczył termin operacji, wykonał i było OK

Dzięki dr Kochaj mam upragnioną córeczkę, przed nim odwiedziłam kilku lekarzy i sporo kasy wydałam na badania i wizyty a problem był gdzie indziej.Zdecydowanie polecam

dlaczego dziewczyny tak piszecie moze nie jest urodziwy ale z głowa takie komentarze to on nawet nie czyta