dr n. med. Wojciech Kolawadr n. med. Wojciech Kolawa - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Bardzo cenię sobie pracę z pacjentami świadomymi. Takimi, którzy chcą być partnerami w leczeniu, którzy gotowi są podejmować kluczowe decyzje o sobie. Wnikliwie spoglądam na sytuację każdego pacjenta, będąc przekonanym, że każdy szczegół ma dla nas znaczenie. Wielokrotnie bywa tak, że pacjent ma kilka dróg wyboru, a medycyna nie daje jednoznacznej odpowiedzi, którą z nich wybrać. Wówczas liczy się moje doświadczenie oraz konkretna sytuacja życiowa pacjenta.
Zajmuję się między innymi niepraw...

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam do tej pory. Szczerze polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora Kolawy. To lekarz z powołania, jakich teraz mało. Zawsze uśmiechnięty, serdeczny, dokładny. Pan doktor poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuję, odpowiada na wszystkie moje pytania (a mam ich zawsze dużo). Takich lekarzy potrzeba !

Takich lekarzy potrzeba !

Pan doktor jest wspaniałym, mądrym i doświadczonym lekarzem. Polecam go serdecznie z całego serca każdej kobiecie. Pan doktor skierował mnie na wszystkie potrzebne badania, postawił skuteczną diagnozę, a następnie wyleczył. Prawdziwy specjalista z ogromną wiedzą :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik "?

Michał Wyciągłowski

42-500 Będzin
NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa