lekarz Wojciech Kolka

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Chodzę do pana doktora na rutynowe badania od 6 lat. Uważam, że ma dużą wiedzę, jest profesjonalny, do tego tworzy miłą i bezstresową atmosferę.

NIE polecam w żadnym wypadku szkoda wyciąga tylko kasę po wielu próbach inseminację zrobił wiedząc \że nie będzie rezultatu.Wyniki męża znał i z tak słabymi wynikami zrobił zabiegi wiedząc że się i tak nie uda.A dowiedzieliśmy siętego w innej klinice

NIE polecam w żadnym wypadku szkoda wyciąga tylko kasę

koszt wizyty to badanie pźezierności karkowej, zrobione na profesjonalnym sprzeci . Podczas badania Pan doktor wszytko merytoryczne tłumaczył wyniki jak i ich interpretacja była podana zrozumiale. Polecam.

Była to cena USG genetycznego. Lekarz miły, sympatyczny i cierpliwy.

Była to cena USG genetycznego. Lekarz miły, sympatyczny i cierpliwy.

Do Pana doktora trafilam przypadkowo, jako, ze moja Pani doktor nie mogla przeprowadzic zabiegu laparoskopii jaki mnie czekal. Dzis gdybym miała podjac decyzje o wyborze lekarza raz jeszcze, na pewno byłby to dr Kolka, nie chciałabym aby operowal mnie ktokolwiek inny, mam absolutnie 100% zaufanie do jego ogromnej wiedzy i profesjonalizmu. Z Panem dr spotkałam sie po raz pierwszy w Klinice Pro Bono na ulicy Grzegórzeckiej 104 gdzie przyjmuje. Przytulna, malutka klinika ze swietnym sprzetem, bardzo miła atmosfera, naprawde polecam To co mnie ujeło to bardzo przyjacielskie podejscie do pacjenta ...

To co mnie ujeło to bardzo przyjacielskie podejscie do pacjenta i zainteresowanie nim samym i jego problemami, czułam sie raczej jakbym rozmawiala z osoba, ktora lata znam niz z lekarzem, ktorego widze po raz pierwszy. Zostalam poinformowana o wszystkim bardzo skrupulatnie i rzeczowo, uzyskalam odpowiedz na kazde swoje dodatkowe pytanie.

Pare dni pózniej trafiłam do Szpitala im. Rydygiera na Oddzial Ginekologii i Położnictwa gdzie Pan dr miał przeprowadzic zabieg laparoskopii. Pobyt w szpitalu wspominam naprawde miło, byłam otoczona swietna opieka, zarowno pana dr jak i wspanialego personelu oddzialu Ginekologii, ktoremu jestem bardzo wdzieczna za troskliwosc, cudowna atmosfere, empatie i ogromne serce.

A dziś...to co zdumiewa mnie najbardziej to praktycznie całkowity brak śladów po zabiegu, który odbył sie raptem 2,5 tygodnia temu!!!! Co zreszta dowodzi niesamowitej wiedzy i kompetencji dr Kolki!!! W 100% polecam tego lekarza!!!!