Witam. Jestem pacjentem dr. Wojciecha Konery od 12 lat. Mimo leczenia w wielu placówkach w kraju jak i za granicą nie spotkałem tak wybitnego fachowca. Lekarz często oschły ale rzeczowy i kompetentny. Jeżeli chodzi o ocenę z 13/08/10 19:31 to mogę powiedzieć tylko że po części się z nią zgadzam, doktor czasem (głównie w placówce państwowej - DSK) ma brudny fartuch ale to głównie przez jego oddanie pracy, doktor Konera nie boii się pobrudzić :) - ważne że leczy a nie jak wygląda. Jeżeli miałbym komuś polecić ortopedę to z ...

Witam.
Jestem pacjentem dr. Wojciecha Konery od 12 lat. Mimo leczenia w wielu placówkach w kraju jak i za granicą nie spotkałem tak wybitnego fachowca. Lekarz często oschły ale rzeczowy i kompetentny. Jeżeli chodzi o ocenę z 13/08/10 19:31 to mogę powiedzieć tylko że po części się z nią zgadzam, doktor czasem (głównie w placówce państwowej - DSK) ma brudny fartuch ale to głównie przez jego oddanie pracy, doktor Konera nie boii się pobrudzić :) - ważne że leczy a nie jak wygląda. Jeżeli miałbym komuś polecić ortopedę to z całą pewnością byłby to dr. W. Konera!

Wspaniały lekarz, fachowiec jeśli chodzi o stopy końsko - szpotawe. Nigdy nie odmawia pomocy, z odniesionego sukcesu w procesie leczenia nie ukrywa radości, wykłada rodzicom i pacjentom wszystko o chorobie chociaż często oni i tak niewiele z tego rozumieją. Super lekarz - polecam .

byłem z moim synem u dr Konery na zalożenie stabilizatora na kolano , jestem b.zadowolony z podejścia merytorycznego do mnie i do mojego syna.naprawdę na wszystkie moje i syna pytania bardzo dokładnie odpowiadał i przekazywał bardzo szczegółowe wskazówki co do dalszego leczenia.polecam bardzo p. dr KONERĘ. a tak na marginesie to system funkcjonowania służby zdrowia trzeba jak najszybciej zmieni

Dr konera jest wspaniały! Najlepszy specjalista w Polsce!!!!!Nie oczerniaj człowieka uczonego, ty niewychowany i nieoczytany człowieku. Lepiej się schowaj pod Zienię. Jak nie dopilnowałeś dziecka to i proteza była konieczna. Zal mi cie bocie.

Najlepszy lekarz na świecie prowadzi mnie od niemowlaka co oznacza ze od 27 lat i nie wyobrazam sobie zmiany na kogokolwiek innego a jesli bede miala dzieci to jest pierwszym lekarzem jakigo odwiedza! :)

najlepszy lekarz na świecie!!!!Wysokiej kultury osobistej człowiek z wspaniałym podejściem do maluchów i świetny fachowiec w swojej dziedzinie:)Polecam.

bardzo dobry specjalista wszystkim polecam tego lekarza dzieki niemu dużo szybciej mogłem wrócić do urpawiania tego co kocham

Każdemu życzylabym takiego lekarza! Mój niezastąpiony opiekun medyczny od ponad 15lat.

Opryskliwy, podnosi głos. Wydaje mu sie, że wie wszystko. Ale mojemu dziecku zapisal tylko proteze. Moze i jest dobrym fachowcem ale jak widzialam jego poplamione ubranie i czarne paznokcie to mi sie odechcialo do niego chodzic. prawde mowiac nie mam zdania.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin