dr n. med. Wojciech Koniecdr n. med. Wojciech Koniec - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wojciech Koniec

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 2011r.
Doktorat 05.2023r.

Miejsca pracy:
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Specjalistyczny w Dąbrowie Górniczej , ...

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 2011r.
Doktorat 05.2023r.

Miejsca pracy:
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Specjalistyczny w Dąbrowie Górniczej , Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
CM PRIMUS Brudzowice ul. Szkolna 12
Gabinet Zawiercie ul. Polska 46c

Wymiana endoprotezy po 25 latach u mojej mamy(83lata) przebiegła pomyślnie, czyli tak jak się spodziewaliśmy.duże podziękowania. Przedłużył jej Pan życie.Dziękujemy.

Bardzo polecam tego specjalistę. Jest profesjonalny, konkretny i uprzejmy. Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej, spotkało mnie dużo życzliwości i zaangażowania oraz ułatwień, które finalnie doprowadziły mój stan zdrowia do poprawy. Jestem pół roku po operacji, która przebiegła prawidłowo i bez powikłań. Oby było więcej takich specjalistów.

Chyba się gdzieś Pan lekarz śpieszył bo kompleksowe podejście do mnie było automatyczne, ot tak... i następny proszę. Wyraźnie widać, że już i w tym przypadku rutyna zabija to co najlepsze, a szkoda.

Operację wymiany stawu kolanowego na endoprotezę miałam wykonaną na dwóch nogach w dniu 4.02.2019 i 5.10.2021r. Operacji ten dokonał dwukrotnie Dr. Koniec specjalista na Chirurgii Urazowo Ortopedycznej w Dąbrowie Górniczej. Pan doktor to ceniony i godny zaufania specjalista. Zaufałam mu dwukrotnie i cieszę się, bo po operacjach czuję się bardzo dobrze. Jestem mu za nie ogromnie wdzięczna. Doktor Koniec to mistrz w swojej specjalizacji. Bardzo cenię Pana doktora za intelekt i ogromną wiedzę, a ponadto pogodę ducha i przede wszystkim ciepło i serce jakim darzy pacjentów. W dzisiejszych czasach, w ...

Pan doktor to ceniony i godny zaufania specjalista. Zaufałam mu dwukrotnie i cieszę się, bo po operacjach czuję się bardzo dobrze. Jestem mu za nie ogromnie wdzięczna. Doktor Koniec to mistrz w swojej specjalizacji. Bardzo cenię Pana doktora za intelekt i ogromną wiedzę, a ponadto pogodę ducha i przede wszystkim ciepło i serce jakim darzy pacjentów. W dzisiejszych czasach, w służbie zdrowia nie spotyka się tak oddanych pacjentowi lekarzy. Doktor Koniec to młody, wyjątkowy, bardzo ambitny, energiczny i całkowicie oddany swej pracy lekarz. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję Dr. Końcowi życząc stałej satysfakcji z pracy i mnóstwo osiągnięć na swej drodze zawodowej. Z szacunkiem pozdrawiam Dr. Końca. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy lekarskiej.

Z czystym sumieniem polecam Pana dr. Wojciecha Koniec .NAJLEPSZY ORTOPEDA NA CAŁYM ZAGŁĘBIU z jakim się zetknęłam a spotkałam ich kilku. Super specjalista,kompetentny , uprzejmy ,troskliwy. 06.10.2020 miałam złożenie kości udowej a 02.02.2021 wymiana endoplastyki kolana. Dziękuje jeszcze raz za bardzo dobrze przeprowadzone operacje. Polecam wszystkim Pana Doktora. Pozdrawiam

Polecam wszystkim Pana Doktora.
Pozdrawiam

Mialam wykonana operacje 8.09.2020 r wymianę stawu kolanowego na endoproteze w Dąbrowie Górniczej na oddz. Chir.uraz.ortop. przez wspaniałego mistrza lekarza ortopedii dr Wojciecha Koniec. Pan doktor jest wybitnym specjalista w swoim zawodzie po prostu geniusz. Jest bardzo odpowiedzialny za pacjenta, kontaktowy, lekarz z powołania. Jestem krótko po operacji, ale widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Chodzę bez kul i rana goi się pięknie. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w ręce w tak wspaniałego lekarza, z takim oddaniem dla pacjenta dr Wojciecha Koniec. Z całego serca polecam doktora wszystkim potrzebującym. Panie doktorze bardzo dziękuję za wykonaną operacje i opiekę. Panie doktorze nie mam słów uznania dla Pana, - jest Pan WIELKIM o ogromnym sercu dla pacjentów. Życzę dużo zdrowia i sukcesów w pracy Lidia Dziuba

Super fachowiec. Uprzejmym i konkretny.noga w tragicznym stanie.po operacji całkowicie zapomniałam o bólu.endo założona na 5 z plusem.dziekuje i bardzo polecam innymPana doktora.

W listopadzie 2019r. Pan Doktor Wojciech Koniec wszczepił mi endoprotezę kolana . Operacja miała miejsce w Zagłębiowskim Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Sz. Starkiewicza Oddział Chirurgii Urazowo -Ortopedycznej. Operacja przebiegała bezproblemowo, rana zagoiła się szybko a po upływie kilku dni chodziłem już o 1 kuli. Z niecierpiwością czekam na operację drugiej nogi. Z wyrazami szacunku. Jan Majkowski.

Doktor Koniec to swietny lekarz i genialny specjalista mimo swojego mlodego wieku wie co robi i to z doskonałą precyzją. Mąż wlasnie przeszedl zabieg Artroskopii wykonany przez Pana Doktora i zrobil to ze 100%precyzją. Lekarz z Mega wysoka kultura osobista najwazniejszy jest pacjent i tak powinno byc wszedzie 😊.Wielkie dzięki Doktorze za wszystko samych sukcesow zawodowych oby tak dalej POWODZENIA ZYCZA GAMONIE😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Lekarz godny polecenia, profesjonalista mimo młodego wieku, uprzejmy i uczciwy. Swoją wiedzą i fachowością w zakresie ortopedii w mojej opinii zasługuje na najwyższe słowa uznania. Po operacji wstawienia endoprotezy stawu kolanowego szybko wróciłam do normalnego funkcjonowania bez komplikacji co może oznaczać tylko jedno że przedmiotowa operacja została wykonana z pełnym profesjonalizmem - gorąco polecam.