dr n. med. Wojciech Kowalczewski

Chirurg dziecięcy

Bardzo polecam Pana Doktora,jest niesamowitym specjalistą , wykonujący zabiegi chirurgiczne.Szybko i precyzyjnie wykonanie zabiegu repozycja stawu u syna.Po całodniowej pracy P.Doktor Kowalczewski,nie odmówił zabiegu.W poradni kompleksowa opieka medyczna.Rekonwalescenja po zabiegu super .

Polecam ze szczerego serca Pana Doktora.Bardzo dobrze i troskliwie zajął się synem w szpitalu po urazie potylicy i przeprowadził fachowo zabieg który sie powiódł. Bardzo przejęty i zaangażowany. Dziękujemy jeszcze raz Panie Doktorze za wspaniałą pomoc. Jesteśmy ogromnie wdzięczni a było naprawdę z synem ciężko. Fabianek z Mamą.

Bardzo miła i kompetentna osoba a przede wszystkim świety specjalista,polecam wszystkim. Szybka diagnoza, delikatność i pełna opieka pooperacyjna.

Super lekarz, zabieg przebiegł bez komplikacji. Jesteśmy zadowoleni z całej obsługi przed,w czasie i po zabiegu. Polecam.

Mogę potwierdzić że jest to osoba godna zaufania. Jest skuteczny w swoim fachu. Wizyta przebiegła pomyślnie.

Uwaga! Nigdy więcej kontaktu z tym pseudo-lekarzem! Byliśmy u tego pana z siusiakiem 3-letniego syna. Oczywiście pan dr zajmie się każdym problemem, który mu przyniesie dochód, nawet jak nie ma na ten temat podstawowej wiedzy. Sprawa była ponoć prosta: odkleić skórkę od napletka i zapomnieć o temacie. Kolejnego dnia siusiak ostro czerwony, pan dr nie widzi problemu, mówi, że to naturalne i tak ma być. Robi z nas wariatów, że przesadzamy... Uprzejmie, z wyuczonym uśmiechem na twarzy kończy wizytę. Nie ufam mu, więc jedziemy na konsultację do urologa, który na widok syna złapał się za głowę mówiąc "kto wam to zrobił?" Powiedział, że siusiak był niewłaściwie zdezynfekowany po zabiegu, jest ostre zapalenie, siusiak spuchnięty i bez antybiotyku się nie obędzie... Dla mnie to nie lekarz. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby widzieć ostre zapalenie, spuchnięty siusiak u cierpiącego dziecka i wmawiać rodzicom, że jest wszystko dobrze? Kasa, kasa, kasa!

Świetny lekarz: miły, uprzejmy, kompetentny. Dzięki niemu moje dziecko nie poszło pod nóż. Polecam z całego serca. A co do ceny wizyty, trzeba przyznać, że tanio nie jest, ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki ( najważniejsze, że pomógł synkowi).

Kasa, kasa, kasa!!! 150 zł za to, że dotknął i powiedział że on tego nie robi.

Kasa, kasa, kasa!!! 150 zł za to, że dotknął i powiedział że on tego nie robi.

Super lekarz, mialem trudna chorobe nogi, inni lekarze kazali to leczyc, leczylem przez 1,5 roku nic nie pomagalo bolalo strasznie, poszlem raz i trafilem na dr. Kowalczewskiego, na nastepnej wizycie swietnie przeprowadzil operacje ktora sie powiodla, a przy tej chorobie bylo 50% szansy. W czasie wizyt mial doskonałe podejscie, zartowal, pytal sie o stan zdrowia, byl kulturalny, jak najbardziej mily, kometenty poswiecil mi czas na zdjecie szwow nawet gdy nie pracowal- za darmo. Jak najbardziej polecam lekarza, jeden z najlepszych jakich znam.

zdecydowanie nie polecam, jest niezdecydowany i niekompetentny, planuje operacje, a 15 min przed planowana operacja odwołuje ja podając powód który powinien być sprawdzony w pierwszej kolejności- dla mnie jest albo niekompetentny albo czeka na wizytę prywatna i łapówę.