prof. Wojciech Kozubski

2,6
2,5
2,9
2,5

Z cała pewnoscia godny polecenia.Skuteczna pomoc i szybka reakcja.I to właśnie w połączeniu z głęboką wiedzą daje efekty.

ZDECYDOWANIE N I E P O L E C A M !!! Wizyta 10 minut, kompletny ignorant, wydawałoby się że z tytułem profesorskim można było liczyć na profesjonalizm... Niestety Nic z tych rzeczy. Zignorował objawy, podważając cokolwiek co wynikało z wywiadu i opisanej genetyki, nie wysłał nawet na podstawowe badania... 200 zł za 10 minut, zero diagnozy prócz chęci zapisania mi leków psychotropowych antydepresantów. Za co bardzo podziękowałem ( bo chyba między nami po tylu latach ciężkiej pracy nie ja ich potrzebuje a może pan doktor zwany PROFESOREM.) Przepraszam za ...

ZDECYDOWANIE N I E P O L E C A M !!!
Przepraszam za kąśliwą ironię, ale to lekarz którego naprawdę nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu, współpracy z pacjentem w sensie wywiadu, kompletna ignorancja.
Brak diagnozy, skierowan na badania, 10 minut wizyty wychodzisz biedniejszy i masz wrażenie że mówiłeś do słupa, bo zero reakcji i zero jakiejkolwiek pomocy...

NIE POLECAM.

w moim przypadku - KBGH - wiedza profesora jego zaangażowanie i pomoc sprawiły że żyje mi się zdecydowanie lepiej z tą potworną jeżeli chodzi o ból chorobą - polecam zdecydowanie

200,00 zł za konsultację... Wysłuchał, poświęcił aż 20 minut, postawił diagnozę, wypytał o zażywane leki, zapisał leki - jasno wytłumaczył jak je zażywać. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że nie chciał zapoznać z przyniesionym materiałem, wypisy, wyniki badań KT, Rezonans, etc. a także to, że trochę niejasno i chaotycznie tłumaczył co mi jest... musiałam ciągle dopytywać, prosić o sprecyzowanie i wyjaśnienie... Specyficzny człowiek, specyficzny styl badania i bycia.

Zero wywiadu. Przepisywanie lekarstwo na oko. Po informacji o skutkach ubocznych, zero reakcji. Okazywanie wyższości

Byłem u niego gdy kasował 150 zł.Nie jest wart 10 zł.Lekarz z gatunku tych co to sami potrzebują lekarza, od głowy i to dobrego.Porażające jest to, że jest on ordynatorem jakiegoś oddziału na Przybyszewskiego i uczy studentów.Omijajcie tego lekarza ,no chyba że jesteście bogaci i stać was na wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Chadza taki Pan po oddziale. Wyobcowany, strój dosyć osobliwy - surdut i sztyblety (podkute?). Spacerując wymachuje rękoma, w dość ekspresyjny sposób, jakby prowadził wykład. Orator. Dziwny człowiek. Przyznam, że bardziej wygląda jak szlachcic ziemianin niż lekarz, ale co do profesjonalizmu brak zastrzeżeń.

Jeżeli chcesz odbyć 10 minutowa konsultacje bez badania neurologicznego i bez możliwości skonsultowana wyniku na płycie cd np rezonans czy ct głowy to polecam gdy potrzebujecie dostać sie do szpitala w miarę szybko ale nic poza tym

Ten lekarz wymaga również leczenia ale psychaitrycznego . Podchodzi lekceważąco do pacjenta zajmuje się bardziej problemami społecznymi danej osoby niż istniejąca chorobą .Nie bada odruchów neurologicznych które powinny być dla niego wskazówką w doborze leczenia. Nie słucha pacjenta .Każe brać drogie leki które pacjent brał lacz na niego nie działały .Mówi że do choroby trzeba się przyzwyczaić .Pierwsza wizyta trwała 5 min .Nie polecam tego lekarza strata pieniędzy i czasu !Pani z rejestracji jest bardzo nie miła osobą widać że liczy tylko pieniądze

Genialny specjalista, mówi prawdę, czego większość ludzi nie chce słyszeć. Polecam.