lek. dent. Wojciech Krajewski

NARESZCIE ZNALAZŁAM SWOJEGO DENTYSTĘ!!! Pan Doktor Wojciech Krajewski jest najlepszym stomatologiem jakiego mogłabym polecić wszystkim.Cierpliwy,grzeczny i rzeczowy.Miałam problem z zębami które kiedyś były leczone kanałowo przez innych lekarzy, ale niestety efekt tamtego leczenia był taki że spuchłam,a jeden z nich chciał mi usunąć zęba bo stwierdził że nic już się nie da zrobić.Doktor Krajewski uratował mi tego zęba i przeleczył pod mikroskopem wszystkie wymagające tego zęby.Minęło już pare lat a zęby nie są usunięte tylko prawidłowo wyleczone,a ja nimi bezpiecznie gryzę. Koszt był tego nie był mały , ale satysfakcja ...

NARESZCIE ZNALAZŁAM SWOJEGO DENTYSTĘ!!!
Pan Doktor Wojciech Krajewski jest najlepszym stomatologiem jakiego mogłabym polecić wszystkim.Cierpliwy,grzeczny i rzeczowy.Miałam problem z zębami które kiedyś były leczone kanałowo przez innych lekarzy, ale niestety efekt tamtego leczenia był taki że spuchłam,a jeden z nich chciał mi usunąć zęba bo stwierdził że nic już się nie da zrobić.Doktor Krajewski uratował mi tego zęba i przeleczył pod mikroskopem wszystkie wymagające tego zęby.Minęło już pare lat a zęby nie są usunięte tylko prawidłowo wyleczone,a ja nimi bezpiecznie gryzę. Koszt był tego nie był mały , ale satysfakcja pełna. Doktor dokładnie wytłumaczył przed leczeniem na czym ono bedzie polegać,i jaka jest przyczyna takiego stanu jaki miałam.
Teraz chodzimy do Pana doktora już całą rodziną, a mój mąż ma w końcu :) piękny uśmiech, Doktor to również świetny protetyk. Jednym słowem profesjonalista w każdym calu.
Pozdrawiamy go serdecznie.

Bardzo polecam Doktora Krajewskiego. Jest to doskonały specjalista, który sprawił że uśmiech znów zagościł na mojej twarzy. Przez całe życie zmagałam się z problemem, jakim jest mikrodoncja. Byłam u wielu "pseudolekarzy", ale żaden nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pan Krajewski dokonał cudu. Razem z technikiem dobrał doskonałe licówki, które nie tylko sprawiły, że doskonale wyglądam, ale również poprawiły moje notowania na wielu spotkaniach biznesowych. Teraz nie wstydzę się uśmiechać!Chciałabym mu bardzo podziękować za to, iż podjął się wyzwania, jakim były moje zęby. Bardzo polecam tego lekarza i na pewno w przyszłości będę przychodzić do niego z całą moja rodziną.

Świetny dentysta, dokładny aż do przesady. Dwie godziny na fotelu troche męczące ale masz pewność, że wszystkie problemy są perfekcyjnie rozwiązane.Doktor w leczeniu używa materiałów "z górnej półki". To wszystko nie mało kosztuje ale warto."Triodent to świetna przychodnia, dobrze zorganizowana i zarządzana, świetni fachowcy.Gratuluję właścicielom przychodni i personelu.

Bardzo dokładny w tym co robi. Od rejestratorek wiem, że szkoli się we Włoszech i w Niemczech. Ręka sprawna, materiały stomatologiczne z "górnej półki", ceny usług powyżej średniej ale nie najwyższe jak na Warszawę. Polecam dr Wojciecha Krajewskiego i Klinikę "TRIODENT".

Nareszcie ktoś podszedł do mojego uzębienia w profesjonalny sposób. Cieszę się,że trafiłem do tego lekarza. Leczy mnie od jakiegoś czasu według ustalonego planu leczenia. To niesamowite,że można w taki sposób podjeść do leczenia.Kompleksowo i starannie,dbając o szczegóły i problemy o których nikt z dentystów wcześniej nie spostrzegł,i wszyscy mówili że nie widzą problemu. Bardzo dobry profesjonalny specjalista. Polecam serdecznie.

Świetny lekarz. Świetnie leczy zęby kanałowo w mikroskopie. Moja lekarka skierowała mnie do niego na leczenie bo oni ona ani 3 poprzednich lekarzy nawet nie chciało się podjąć leczenia mojej 7ki. Doktor zrobił mi ją szybko i z pełnym sukcesem. Gorąco polecam pana doktora. Swietny specjalista.

Polecam usługi Pana Dr Wojciecha Krajewskiego, to świetny specjalista, "Trio-Dent" to świetna również przychodnia stomatologiczna w której pracuje.Pan Doktor to profesjonalista "w każdym calu".Inplanty, które mi wykonał to "mistrzostwo świata". Od pacjentów wiem, że szkoli się za granicą, bywa często w Szajcarii.Człowiek niezmiernie delikatny, uśmiechnięty, życzliwy.Podobno pochodzi z rodziny lekarskiej, obycie z medycyną ma we krwi. Tak trzymać dalej Panie Wojtku.

Z tym co napisali o Panu Doktorz Wojciechu zdecydowanie się zdadzam.Umawiam się z nim np.w sobote i zawsze jest.Trio-Dent gdzie pracuje to dobrze zorganizowana placówka medyczna,stawiajaca sobie wysoko poprzeczkę.Przyjeżdżam do Pana Doktora z Zurichu,wiemże tam się szkolił.Szwajcarzy sa dobrymi inplantologami stomatologicznymi.Inplanty wykonane przez Pana Doktora Wojciecha są nawet lepsze niz rodzime szwajcarskie,ale koszt w Polsce o wiele przystępniejszy.Gorąco polecam.

Myślałam,że nie spotkam już stomatologa,który lubi to co robi i jest pasjonatem.Żądza wiedzy i nowych doświadczeń.Przeuroczy Doktor Krajewski taki jest.Zresztą wszyscy lekarze Trodentu są niesamowici i profesjonalni.To opinia nie tylko moja,ale tych znajomych,którym poleciłam klinikę.Gorąco polecam!!!

Pan Doktor Wojciech,nie tylko świetny dentysta ale także szalenie uprzejmy miły,widać,że dobrze wychowany młody człowiek.Korzystałam sama z Pana Doktora usług,prayprowadziłam męża,a teraz chodzimy z naszym wnuczkiem.Wnuczek jest Panem Wojtkiem zachwycony.Nareszcie ma przeleczone zęby,ale dwa razy w roku chodzi na badania profilaktyczne.Polecam profesjonalną przychodnię,urządzoną z wielkim smakiem,profesjonalnych dentystów,szalenie miły personel i ceny"do przełknięcia"w porównaniu z innymi przychodniami do których mam zastrzeżenia.Gorąco pozdrawiamy Pana Panie Doktorze.