lekarz Wojciech Król

2,7
2,6
2,7
2,4

Lekarz przy ktorym strach rodzic. Bezczelny. Potrafi tylko obrazac i wyzywac. Mial akurat dyzur podczas mojego porodu i nie mogl mi pomoc bo od rana jeszcze nie siadl na spokojnie sie kawy napic

Absolutnie nie polecam...Do Pana Doktora podczas pracy przychodzą kolezaneczki po fachu..jakies inne lekareczki... siedzą obok podparte jak w barze... Kobieta wchodzi ze swoim problemem..a tam niewiadomo kto i po co.. z tego co wyczytałam z etykietki Jakis lek,med.. ale na pewno nie zwiazany z ginekologią... az dziwnie mi bylo...przeze mnie musial przerwac pogawedkę... a ja nie po to wybralam lekarza <mężczyzne) zeby siedziala obok niego jakas mloda siksa...Kobieta gdy mowisz jaki masz problem patrzy na ciebie jak na najwieksze zło... w dodatku podeszla do parawanu gdy sie rozbieralam popatrzyla o odeszla... po co nie wiem.... i kim ona byla Pani w granatowym przebraniu...lekarz nie ma podejscia...odbebnia swoje nie nadaje sie do tego zawodu... absolutnie nie polecam...

Znam doktora od ładnych paru lat, uważam że ma ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Zna się na rzeczy. Owszem trzeba się naczekać na wizytę ale to wina chorego systemu NFZ. Szczerze polecam.

Jest do niczego. Brak kompetencji. Jeśli idziesz na NFZ, traktuje Cię jak zło konieczne

Pan doktor chcial mnie skierowac na operacje usuniecia macicy i przydatkow 10 lat temu ityle mnie widzial.Pomimo to chcialam to sprawdzic u innego lekarza i okazalo sie ze wszystko jest zdrowe.Pani dr ktora mnie badala stwierdzila ze niejedna pacjentka chcialaby byc tak zdrowa jak ja.Do dnia dzisiejszego nie bylo potrzeby usuwania czegokolwiek.Nie polecam.

Zdecydowanie nie,zadufany w sobie pajac,dobrze ze go wyrzucili z przychodni z Milowic.Zero szacunku i 2 minuty czasu dla pacjentki.Nigdy więcej takich lekarzy !!!!!!!

Jest wspaniałym lekarzem. Byłam poważnie chora, znosił moje humory, cierpliwie tłumaczył cel leczenia. Jestem bardzo wdzięczna. Leczenie nie kosztowało mnie ani grosza - wszystko na kasę chorych. Polecam gorąco.

Doktor jest sympatyczny i kompetentny.Trzeba sie naczekać na wizytę,ma sporo pacjentek. Ogólnie - polecam

Jestem a raczej byłam pacjentką owego doktora,ale zrezygnowałam bo wieczne odmawianie wizyt,spóżnianie się i gadulstwo ze wszystkimi wkoło tylko nie zajmowanie się mną czyli pacjentką doprowadziło mnie do furii.Nie polecam Go jako doktora no chyba że ktoś idzie tam prywatnie. była pacjentka

była pacjentka

Jestem pacjentka Pana doktora od kilku lat ale moja cierpliwość sięgneła zenitu.To człowiek fajny jako przyjaciel ale jako lekarz stracił w moich oczach nie wazne ile masz lat wszyscy dostaja takie same leki antykoncepcyjne coś jest chyba nie tak?!